Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerülhetek közelebb hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Nyári munkán vagyok egy helyen, ahonnan az egyik ott dolgozó illető rendkívül szimpatikus a számomra.

Voltunk már közösen bulizni és beszélgettünk is, ami egész jó volt.

Úgy érzem én is tetszem neki, de mégsem nyit felém.

Hogy érhetném el, hogy kicsit közelebb kerüljek hozzá? S nyisson felém?

Én: 18/L

Ő: 27/F


2010. júl. 20. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

huhh hát mond el neki h tetszik!

de egy picit nem korosabb mint te ? o.o

2010. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A kort azt azéért írtam, mert nem egy kissrácról beszélünk.


Egyébként nem zavar, sőt ha idősebb lenne talán az sem zavarna. Rendkívül, megnyerő, illemtudó, szimpatikus, közös a zenei ízlés, hobbikról nagyon sokat tudnuk beszélni, hasonló a sport érdeklődés is...

Nem a kora alapján szúrtam ki, hanem azért mert hasonló mint én, önmagát adja, nem "vetít"... s nekem ezek fontosak!

2010. júl. 20. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet h nem kis srác, de te kislány vagy hozzá képest. szerintem semmit nem akar tőled, felesleges tekerned
2010. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Debizonyám,h nem! Ha van esze!

18 vagy ő 27! Mit vársz?? Főleg,ha értelmes? MErt egy bunkó biztos kihasználná a lehetőséget!Inkább fogadd el,h van egy ilyen barátod,jól kérdezd ki a pasikról,tanulj tőle! Később jól fog jönni!Sok sikert!

2010. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajj,ne legyetek már ilyenek..18 leszek,párom meg 28.2 éve együtt vagyunk,semmi gond nincs a korkülönbséggel.Talán mert sajnos korán fel kellett nőnöm,egyedül maradtam,hiába van anyum(aki beteg :( ) és egy apám aki nem törődik velem.Na de ez nem lényege.

Próbálj meg közeledni,több közös programot szervezni vele..séta a városban,nyáron vannak programok bőven.Sk sikert!

17/L

2010. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek a kopaszodás elleni samponokról, az lehet, sokat segítene a közelebb kerüléshez... :)

Am, sztem ő értelmesebb, mint a legtöbb 30-hoz közeli férfi, és azért nem nyit feléd...

Talán, ha megmutatod neki, mennyira vagy nagylány, akkor esetleg elérhetsz vmit, de ha ő olyan, mint amilyennek gondolom, akkor keressél másikat...

2010. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!