Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Következő találkozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következő találkozásnál hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Szilveszteri bulin táncoltam egy sráccal, majd egy idő után csókolóztunk, itt nyilván volt bennünk alkohol.

Illetve csókolózáson kívül megöleltük egymást és kézen fogva sétáltunk, ennyi történt.

Felvettük a kapcsolatot facebook-on és azóta beszélgetünk, ismerkedünk.

Viszont nem tudom, hogy a következő találkozáskor is így velkedünk-e egymással (mármint mintha együtt lennénk) vagy csak úgy mint barátok (tehát érintések nélkül)

/Remélem érthető a kérdésem/

Csak normális válaszokat légyszi!

19/F 19/L


2020. jan. 2. 23:22
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ hogy azóta kit beszeltetek, hogy ő emlékszik e a dolgokra vagy annyira be volt rúgva hogy minden homályos..meg persze az is fontos,hogy vajon józanul elég férfi, vágya még csak egy kisfiú ilyen téren.
2020. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Emlékszik rá, viszont akkor beszéljek vele erről?
2020. jan. 3. 00:39
 3/4 anonim válasza:
Szerintem igen. Mem vagytok már gyerekek, hogy kerulgessétek ezt a témát.
2020. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. jan. 4. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!