Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Ti mennyire tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mennyire tudnátok értékelnétek egy ilyen srácot?

Figyelt kérdés

Jó humorú, mindig meg tud nevettetni. Intelligens, művelt, szinte bármilyen témában jókat lehet vele beszélgetni. Figyelmes, kedves, pl. apró ajándékok, mindennap reggeli üzenetek, keresi a társaságod, figyel rád, felhív, stb. Nem fél kimutatni az érzelmeit, mondja és érezteti hogy szeret; bújik, simogat, ölel, csókol, stb. Romantikus, érzelgős típus. Okos, céltudatos, határozott jövőképpel rendelkezik. Időt és energiát nem fél beáldozni a kapcsolatába. Hűséges, soha nem csalná meg a párját. Őszinte. Udvarias. Felvállal mindenki előtt, nem rejteget, büszke hogy a párja vagy. Fiatal kora ellenére határozott család tervvel rendelkezik és nem félne elköteleződni (eljegyzés-házasság). Megértő és együttérző. Kompromisszumra képes, nem féltékeny, nem akar birtokolni. Hagy neked énidőt, nem fojt meg azzal, hogy a nyakadon lóg állandóan. Nem irányít és nem manipulál. Teljes szívéből szeret, már-már rajongásig. Ritkán jár el a barátaival, nem az a bulizós-kimaradós típus. Nagyon jó vele a szex és elég nagy a libidója (lehet hátrány is). Sportos,szálkás testfelépítésű, nem nagy darab, de jó kiállású és szép izomzatú (kondizik, focizik és jógázik). 175 cm/75 kg. Sötétbarna haj, kékes zöld szem, barna bőr. Jóképű. Helyes arc, enyhe borostával. Jó stílus és megjelenés. Egyetemen tanul még. Autója, lakása nincs. Nincs káros szenvedélye, nem drogozik, nem dohányzik, nem iszik, nincsenek függőségei (számítógép, stb.).


Hajlamos ragaszkodni a megszokott dolgokhoz, ezért képes kicsit unalmassá válni. A komfort zónájából nem igazán szeret kimozdulni, pl. programok, társaságok. Ebből adódóan kicsit félve próbál ki új dolgokat. Hiányzik belőle az az izgalmas spontánság. Nem az a világjáró utazós típus.

Hajlamos belekényelmesedni a dolgokba. Az ilyen dolgok miatt noszogtatni kell. Kommunikációval voltak már problémái, mert nem igazán mer hangot adni az elégedetlenségének, az esetleges vitáktól félve, ezért lehet nevezni konfliktus kerülőnek. Emiatt hajlamos inkább engedni, még ha neki is lenne amúgy igaza.


Nagyjából ennyi. Kicsit hosszú lett. :)



2020. jan. 5. 02:26
 1/9 A kérdező kommentje:
*tudnátok értékelni :D
2020. jan. 5. 02:27
 2/9 anonim válasza:
100%

Te jó ég.

Ha te ennyire tökéletes fiúcska vagy, mégis mit keresel ilyenkor itt, drágám? Miért kell ilyen értelmetlen kérdést feltenned? ;)

2020. jan. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem teljesen okés. Tipikus pasi. ;)
2020. jan. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszene. :D

De osztom első kérdését.

2020. jan. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira, amennyire kellene. Libidó meg gyerek (ha az is benne van az esküvős részben) helyett lehetne mondjuk nem beszari, hanem álljon ki a véleménye mellett.
2020. jan. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Utálom, ha valaki ömleng magáról, ezen kívül az érzelGŐSség az végképp gáz. Én az érzelMESséget preferálom.
2020. jan. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jó humor egyéni, nem biztos, hogy nekem és neked ugyanaz vicces. Noszogatni sem szeretek senkit.
2020. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, ha valaki ennyire ömleng saját magáról... Az utolsó sorok sokkal érdekesebbek.

Összességében azt mondanám, hogy nagyon feminim vagy és a férfias bátorság az, ami hiányzik belőled. Pontosan a komfortzónából való kilépés.

2020. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az, hogy egyetemen tanul, ha nem többeddiploma, alapvetően kizáró ok lenne, egészen egyszerűen a kora miatt. 30 évesen inkább a korosztályom vonz.


Ha ezt levonom, kérdés, hogy a komforzónából kilépésben, utazásban mennyire lenne kompromisszumkész, illetve kérdés, hogy mennyire törné magát érte, hogy ne egy langyos kaki legyen a kapcsolat, ha esetleg ellaposodik, mert egy hosszabb kapcsolatban ez óhatatlanul elő fog fordulni (én exemmel azért szakítottam, mert hótt unalmas volt mellette az élet, semmi motivációja nem volt, döglött itthon, nem lehetett vele sehova elmenni stb. - nekem ez fontos). A kommunkációs készségein dolgozhatna, mert ez is ártani tud egy kapcsolatnak (ha az embernek nem tetszik vmi, de magába fojtja, az azért látszik rajta, a gesztusain, vagy éppen egyszerre fog robbanni, és az nagyon nem szokott szép lenni, sokkal durvább, mint amikor vki higgadtan szól először, ha gondja van). A többi szimpatikus. Autót, lakást sosem vártam el a páromtól.

2020. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!