Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek egy olyan pasival, aki korban hozzátok illő, de nem egy világszép, de kedves és rendelkezik jó anyagi háttérrel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 11:49
1 2
 1/11 Szindus ***** válasza:
Rendelkezik jó anyagi háttérrel..nekem ebből az jön le hogy a pénz miatt akarsz együtt lenni vele. Ha nekem a pénze kellene összejönnék vele. Még az is lehet, hogy később szerelmes leszel belé.
2010. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
SZerintem a kérdező magát írta le. És azok ócska ribancok akik a pénzed miatt járnak veled.
2010. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerelemből megélni nem lehet...
2010. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem kellene hogy rendelkezzen anyagi háttérrel, de ha korban hozzám illő lenne és kedves az elég lenne :)

hány éves vagy?

2010. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem jönnék vele össze. Csak azért mert pénzes,nem lenne értelme. Szenvedés lenne az egész. Az sem biztos hogy az idő múlásával bele tudna szeretni az illető. Amúgy is iszonyat rossz érzés lenne az,ha idővel azzal szembesülne,hogy a pénze miatt kellett a másiknak.
2010. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát a rút külsőt pénzzel kompenzálod? A válasz: NEM. Mellesleg el tudom képzelni mennyire kedves lehetsz, ha a vagyonoddal akarsz barátnőt találni...
2010. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a párommal egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, a barátaim mutatták be nekem, és nem tudtam róla semmit. nagyon megtetszett, és már szinte beleszerettem. nem érdekelt volna hogy van e pénze vagy nincs, egyszerűen megkedveltem.

2 hónap járás után felvitt magához egy vacsira, és akkor láttam meg, hogy azért van mit költenie, de engem nem érdekelt ez. venni akart nekem dolgokat, de én mindíg visszautasítottam, és ezt furcsállotta, mert az előző barátnői mindíg kapva kaptak az alkalmon.

azóta elvett, és boldog vagyok mellette. :))

22/L

2010. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Korban hozzám illő - az idősebbeket szeretem.

Nem egy világszép - nem mindenkinek ugyanazt jelenti a szép. Viszont ha valaki nagyon csúnya akkor én bevallom nem tudok vonzódni hozzá. De ha rendelkezel jó anyagi háttérrel igazán változtathatnál magadon. Jó ruhák, stílusos haj, k.lencse, stb.

Kedves - inkább legyen intelligens. Mondjuk az is jó, ha kedves velem :)

Anyagi háttér - nekem 8, bár örülök ha nem nekem kell eltartani.


Ha konkrétan az volt a kérdés, hogy lehet-e esélye egy olyan pasinak aki csúnya de rendes, kedves és pénze is van akkor a válasz több dologtól függ.

Sajnos nagyrészt csak a pénzéhes ri.bancok fognak rád hajtani, akiknek mindegy hogy nézel ki.

Viszont ha nem hangoztatod, hogy gazdag vagy akkor találhatsz olyan lányt aki meglátja benned a szépet és önmagadért szeret. De akkor nem azzal kell kezdeni, hogy szórod előtte a zsét.

2010. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem jönnél össze 15éves sráccal..gyerekek még
2010. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem jönnék össze 15éves sráccal..gyerekek még
2010. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!