Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Probléma ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Probléma ha egy férfinak nincs kocsija a mai világban?

Figyelt kérdés

Belvárosban lakom, munkahelyem 20 percre van gyalog, minden amire szükségem van (üzletek, orvos, edzőterem) max. fél óra tömegközlekedéssel.


Jól keresek, de nem vásárolok kocsit mert nem használnám ki, tehát pénztemető. Ha nagyon kell akkor bérelek vagy taxi.


Társaságban amikor ez szóba kerül kis túlzással hülyének néznek hogy miért nincs kocsim, simán megtehetném.



2020. jan. 6. 14:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem probléma
2020. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Igen problem...
2020. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Pontosan ahogy leírod!

Elég hasonló helyzetben vagyok, csak nekem jogsim sincs mondjuk, de elég hasonlóan gondolkodom, szerintem is csak pénztemető.

Engem is mindig lenéznek mikor mondom, hogy nincs kocsim.

Na meg inkább védeném a környezetem, mint szennyezném, de ezt pláne nem értik meg.

Szomorú.

Van baj a világgal. :(

34/F

2020. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Akinek probléma attól had kérdezzem már meg, hogy milye van azon kívül amit az apja és az anyja a segge alá rakott?
2020. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
A páromnak nincs kocsija és egyik exemnek se volt. Na ennyire számít.
2020. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
# Nem anyuka és apuka rakta a seggem alá, hanem én dolgoztam meg érte...(pedig megtehették volna) Mit tudok felmutatni? Lássuk csak, tanultam, dolgoztam, tanulás mellett is van két autóm (Mercedes AMG 2017, VW crossover) van házam, nekem is jól megy, viszont egy autó manapság alap dolog. Manapság mindenki szennyezi a környezetet, buta egy felfogás ez... Inkább a szemetet nem kéne eldobálni, szemetet szelektíven gyűjteni... Könnyebben eljutsz A-ból B-be és az éjszaka folyamán is konnyebb közlekedni autoval plane ha családod és gyerek is van..Az autóval nem rendelkező pasikat nem csipázták a hölgyek. Nem felvágni akarok, csak valaki itt kérdezte, hogy mit tudok felmutatni, ez inkább neki szólt. Mindegy milyen autó, de egy kocsira szüksége van egy pasinak. Üdv : 2. Válaszoló voltam. További szép napot kívánok a lányoknak, illetve az autóval rendelkező pasiknak! Márkatársaknak pedig minden jót ;) ;)
2020. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem probléma randizásnál sőt mondhatni nem érdekel DE ha mondjuk komolyabbra fordul a kapcsolat akkor azért nyüstölném, hogy vegyünk egyet. Két személyre bevásárlást hazacipelni, egy lakást berendezni vagy esetleg gyerek esetében azért már igen csak hasznos lehet.
2020. jan. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon sok ideig volt autóm, majd a belvárosba költöztem albérletbe és eladtam. A munkahelyemtől 15 percre lakom gyalog. Ha autóra van szükségem akkor MOL elektromos autókat veszem igénybe, ha esetleg vidékre kell menni akkor meg van kitől kölcsönkérni autót. Ha este elmegyek bulizni, akkor általában bérautóval megyek és visszafelé pedig taxi, mert piásan nem ülök a kormány mögé.

A nők többsége nem problémázik a saját kocsi miatt, de ha kiöltöznek és tűsarkút vesznek fel akkor nem gyalogolnak szívesen, ilyenkor kell a TAXI. Amikor bérautózom, akkor elmegyek a kocsiért majd a megbeszélt időpontban felveszem és megyünk a helyszínre. Lehetne több elektromos autó a városban de így is jól használható.

2020. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
6-os, szóval 2 autót és lakást vettél önerőből. Hány éves vagy?
2020. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdekelt, mert mindent meg tudtam magam is oldani. De gyerekvállalás feltéle volt nekünk, hogy legyen egy autónk. Azelőtt tök jól eltömegközlekedtünk. ;)
2020. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!