Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt az egészet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John Doe9 kérdése:

Miért csinálta ezt az egészet? Nem tudom megérteni. Átvert volna?

Figyelt kérdés
Adott egy lány,kB.2 hétig beszélgettünk messengeren.Mindennap ő írt elsőnek, telefon is ő keresett többször is több órákat is volt hogy beszéltünk. Majd találkoztunk,egész jól el voltunk. Próba ként be is doptam hogy megyek mert nem akarom zavarni. Láttam rosszul esett neki, maradtam.Vegűl felhívott Magához.Én próbáltam normális maradni, többet szerettem volna tőle mint sex, így nem nyomultam. Fent voltam egy ideig, majd mondtam hogy megyek haza, erre ő úgy válaszolt hogy jó menj akkor. De mintha nem akarta volna. Csókolóztunk, majd hívtam egy Taxit, le is kísért, ott is csókoloztunk, majd jól magához ölelt, megkérdeztem hogy szeretne-e még találkozni? Bólogatott az egész testével közben fülig ért a szája. Írtam, jól éreztem magam blabla, ő is. Másnap is írt, este ismét telefonon is beszéltünk. Másnap ugyan így, én a barátaimmal voltam este, ő is a barátaival. Ment bulizni. Képet küldött magáról milyen ruhában van. Másnap mintha kicserélték volna... Írtam hogy találkozzunk, neki idő kell. Erre írtam neki hogy akkor már nem is akar találkozni? De akar csak idő kell neki. Majd másnap írja hogy előző este kórházban volt. Kérdeztem hogy találkozzunk? Kérte hogy most ne egyedül akar lenni. Másnap írtam neki este felé hogy hogy van? Jobban volt szerencsére. Kérdeztem hogy akkor mi legyen. Azt válaszolta ő most nem akar senkit. Nem értem. Tudom hogy biztos lett valakije,az nap mikor bulizni ment de... Nem sok idő ez a két hét, de én kezdtem nagyon megkedvelni. Miért nem lehetett velem őszinte? Én is küldtem már el csajt, de nem hitegettem. Az a baj hogy fáj. Nem vagyok egy csúnya ember, normális is próbáltam lenni. Erre ez.

2020. jan. 8. 20:49
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
64%

Első este sajnos meg kellett volna prückölni...

Valaki a buliban megtette helyetted és most döntésképtelen.


Kórház -> detox?

2020. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

21. századi kapcsolatok! Üdv a klubban!😕

Pasik is ugyanezt eljátszák, bekerült valaki más a képbe! Majd ha megunja a pasit talán megkeres újra!

2020. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bulizós emberkék ilyenek, nincs mit tenni. Szerintem ő még 30 éves koráig kiszeretné élni magát.
2020. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

kórházban volt..... és mi van, ha megerőszakolták? vagy mentálisan beteg és emiatt történt vele valami, összeomlott, ki tudja

kvázi még idegen vagy neki, lehet jobbnak látta emiatt mégis inkább tartani a távolságot

2020. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Meg kellett volna farkalnox te balfz..csodalkozol hogy mas pelojaba ult bele?
2020. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyfelől szerintem a szándék komolyságán nem változtat, hogy rá vagy pörögve külsőleg és emiatt minnél hamarabb lefeküdnél vele.

Ez a korreláció csak a nők fejében létezik. Ha valaki csak szexet akar, akkor az még lehet simán kitartó ha rá van pörögve a másikra.


Ez egy, kettő, őszinteséget várni ilyen szituációban sajnos nem mindig reális. Ha ő most belekezd ebbe, akkor te elkezded nyaggatni, hogy miért, mi volt a baj, stb. stb.

Ehhez vagy nem volt kedve, vagy nem érdekelte annyira a veled való viszonyod vagy szimplán csak érezte ő is, hogy mást sugallt a tetteivel.


Nem mondom, hogy ez így jó, de ez a realitás.


Örülj neki, hogy ez így most kiderült.

2020. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!