Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem emlékszem a srác arcára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem emlékszem a srác arcára, aki randizni hívott, ez nagyon gáz, ugye? Hagyjam, ugye?

Figyelt kérdés

Lehet felismerném, de lehet nem... Kb. 15 lercet beszéltem vele...


Nem tudom, magamban sem felidézni, de azt sem, hogy milyen az arca, a haja, a pontos színe, azon kivül, hogy szőkés.

Rossz az arcmemóriám, de megszoktam ismerni embereket, max., ha nagyon hasonlóak, akkor nem. De van, hogy elsétálok régen látott ember mellett simán. Viszont, ha látom, vagy Facebookon látom, beazonsítom, meg hang alapján is.


De idegent? A ruhájára emlékszem, magas volt, meg bejött, de elsétlánék mellett simná az utcán, annyira nem tudom felidézni sehogyan sem, körülbelül sem. Az összes vöröses-szőke srácra meg nem hihetem azt, hogy ő. Ha szemben állna, sem ismerném meg...


Így szerintem ezt nem kellene erőltetni, Facebookját sem tudom, semmit nem tudok róla.


2020. jan. 15. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kétszer írtam, hogy "ugye" xD. Késő van.
2020. jan. 15. 23:08
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Írj neki egy SMS-t, hogy facebookon meg szeretnéd jelölni, milyen néven van ott fent? Ha még képről sem ugrik be, hogy ki, akkor is lehet, hogy megtetszik. Szóval legalább ennyit megtennék a helyedben.
2020. jan. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ne hagy :D én barátommal egy buliban ismerkedtem meg, szerinted ott mennyit láttam az arcából?

20F

2020. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ird le hogy nem biztos hogy meg fogod ismerni. Nem szégyen.
2020. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rémesen pocsék az arcmemóriám, nagyon nehezen ismerek fel embereket, ha nem a megszokott szituációkban találkozom velük, mégis ellavírozom valahogy és ismerkedni is szoktam. Mostanra már simán megmondom az első találkozáskor, hogy "bocs, de nem biztos, hogy következő alkalommal megismerlek elsőre, ahhoz többször kell találkoznunk". Senkinek nem volt még vele gondja.

A legdurvább az volt, amikor már vagy egy éve volt párom, és egy forgalmas helyen találkoztunk, ő már ott volt, én meg totál bizonytalan voltam messziről, hogy őt látom-e, vagy egy idegent, oda merjek-e menni hozzá. Szerencsére közelebb érve már felismertem. :)

2020. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg van beszélve a randi, akkor mindenképp menj el.
2020. jan. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írd meg neki, hogy ne haragudj, rossz az arcmemóriám, elnézést ha nem ismerlek fel azonnal:D A találkozás meg egy egyértelmű helyen legyen (pl. X szobor előtt stb) és akkor nem lesz gond.
2020. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jan 15 ota ezen agyalsz?


En net tarskeriröl feszt ugy talalkozom hogy nem hasonlit senki nekem a kepre.(egy plakaton körözött bünözöt se ismernék fel ha mellettem àll sem) De mivel idiotan àcsorog vki a megbeszelt helyen abbol ugy is tudom hogy ö az. Soha nem volt eddig gond ebböl

2020. febr. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!