Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 17éves csaj haverom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17éves csaj haverom. Én 15 vagyok és elég jól kijövünk egymással meg minden de azt mondta hogy őt csak a kor zavarja. Ha várok szerintetek lehet hogy sikerül összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom de átérzem a helyzeted én is ebben a cipőben járok...Nekem azt mondta,hogy én vagyok a legjobb fiú barátja és,hogy nagyon megszeretett de itt van a korkülönbség és sajnos ez így nem jó:S Én remélem,hogy össze jöttök és én is majd a lánnyal:D Én probálok várni de nem bírok minden nap látom és nem fogok kibírni fél évet sem nem,hogy éveket..
2010. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy tagadjon le egy évet, te meg majd egy évvel idősebbnek hazudod magad, és máris egykorúak vagytok!
2010. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. nekem is ezt mondta :S de egyszerűen őt érzem az igazinak... ő az álom nő számomra .. belsőleg

2. teljesen igazad van.. jogos dolog :D

2010. júl. 21. 23:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen 20 éves nőm volt. Ha csak ez zavarja, egy idő után már nem fog bírni magával!
2010. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19 éves lány létemre kifejezetten élvezem, h 'visszafiatalodhatok' a 16 éves, ámbár értelmes, érzelmes párom mellett. Mi kell még? :)
2010. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat . :D és sajnos már nem egy olyan lányal volt dolgom akinek számított a kor és akkor azt hittem h. minden lánynál számít a kor de most rájöttem hála nektek hogy nem mindenkinél számít. Jó például egy 11 éves lánnyal nem járnák de szerintem a kor különbségnek meg vannak a korai... pl.: 20 éves nem fog 10 évessel járni de egy negyven éves összeköti egy harmincévessel az életét. egy 14 éves nem ál le 11 évessel de egy 18 éves miért ne álhatna le egy 15 évessel ?
2010. júl. 22. 00:27
 7/15 anonim ***** válasza:

igazából őt magát nem zavarná a kor, az a baja h mások mit fognak szólni (hiába tagadja, így van)

magam is jártam így 2x is az utóbbi időben, de mégis sikerült kikerülnöm ezt az "akadályt" ;)

tavaly az történt h elkerültem gimibe, megismerkedtem egy végzős lánnyal, nagyon bírtuk egymást, és ő is ezzel jött h "hát a kor", meg h mit szól majd az osztálya meg a társasága...

végülis vele még az volt h abba maradtunk h du.-onként találkozunk (kolisok voltunk mind2en), és nem beszélünk róla senkinek, ráadásul én azt is megtettem h nagyon összehaverkodtam az osztályával, szóval így is meg lehet oldani, bár ez nem szerencsés (amúgy 4 évvel idősebb mert nem késtem évet)

az idei pedig szintén egy végzős lánnyal történt (ugyebár már másodikosként) ő is ezzel jött h a kor (rajta különösen éreztem h fél a társaság véleményétől), végülis megkaphattam volna, de azt a kapcsolatot én rontottam el sajnos... 3 évvel idősebb, és azóta egy évfolyamtársammal jár

ha mentálisan elég érett vagy hozzá (ha ennyire kedvel akkor gondolom igen) akkor nem lehetetlen, csak türelmesnek kell lenni (nem adja be könnyen a derekát) de meg lehet :)

kicsit hosszúra fogtam de remélem segítettem :)

16/F

2010. júl. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze hogy segítettél.. Köszönöm :) Hát én merre egyre kevésbé értem ezt a lányt de hát ez van...
2010. júl. 31. 21:46
 9/15 anonim ***** válasza:
18 leszek a barátom most töltötte a 16ot :D és tökéletes a kapcsolatunk :D 5 hónapja vagyunk együtt :D
2010. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

zavarja a kor? mé jobban tetszett neki az ókor v mi? nem értem :S

mondjuk én nekem is jobban tetszett me ott volt a június cézár meg a arisztotemészek meg az ilyenekat azt jóság van

2010. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!