Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Puncs társkeresőről mik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs társkeresőről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hali

19éves vagyok pesti.Kb 1hónapja vagyok tagja az oldalnak, voltak találkáim, de csak 1-2nap utána eltünnek az urak.

Bezzeg akinek nincs pénze az állandoan keres :(.


Nem vagyok k...a csak igen is jól esik a támogatás, vacsora.

Szerintem jobb oldal ez mint pl a badoo ahol a 25éves panel lako srácok írogatnak,hogy menjek át mikor az anyja épp nincs otthon. :D

Gondoljatok bele mielött beszoltok, csorokból van elég, és unalmasak.



#pénz #puncs #rosszlány #csorokne #stopcsoro
2020. febr. 1. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A puncs nem tàrskereső. A "tàmogatók" pedig azért tűnnek el, mert cserébe szexet vàrnak, amit nem kapnak meg.
2020. febr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Vagy ahogy az egyes írja, vagy élőben mégsem vagy olan szép mint a filterezett képeiden. Esetleg rájönnek, hogy beképzelt pénzéhes pics4 vagy ahogy a kérdésedből is látszik.


Szállj magadba és tarts önvizsgálatot. Vagy az anyagi elvárásokon kellene csökkenteni, vagy olyat adni ami jobban megéri mint egy sima prosti.


Valamint elgondolkodnék a "sok kicsi sokra megy" dolgon hátha megéri 5-6 paneles srác mint 1 kicsivel pénzesebb.


Illetve ki mondta h aki panelben lakik nem kereshet jól?

2020. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Azért az ilyen kapcsolatokban a lánynak is keményen meg kell dolgoznia. Ne keverd a hagyományos társkeresőkkel, ez nem arról szól, hogy randizgatni visznek, csak még pénzt is kapsz.

Eleve, 19 évesen nem biztos, hogy ilyen oldalakon kellene keresgélned, mellesleg kötve hiszem, hogy bármilyen elvárásnak képes lennél megfelelni...

32F

2020. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
jó kis provokáló kérdés valami ratyi kisfiútól
2020. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!