Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mással is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordult már, hogy azt vette észre, hogy a külföldi csajoknak/pasiknak jobban bejön, mint a magyaroknak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 08:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Mindkét csapatból jöttem be több embernek. :D Csak a magyaroknak (anyanyelvükből adódóan) több esélye volt.
2020. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem tudom, én jobban bejövök e. Azt viszont rég megfigyeltem, hogy a külföldiek még részegen is kulturáltabbak, mint a magyarok józanul, ezáltal nekem sokszor vonzóbbak.
2020. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megfigyeltem hasonlót. Magyar lányok nem igazán szemeztek velem vagy bámultak esetleg mosolyogtak rám. Viszont külföldi hallgatók közül több csaj is rendszeresen bámult, direkt a közelemben voltak és eddig mondhatnám, hogy csak beképzelem, de volt, hogy segítséget/szívességet kérni is oda jöttek hozzám. Pedig volt ott más is akihez mehettek volna. Egyértelműen keresték velem a kontaktot és valamilyen szinten érdekeltem őket. Magyarok nem szoktak ilyet velem csinálni. Mereven ülnek, a barátnöjükkel foglalkoznak vagy a dolgukkal. Esetleg csak rám pillantanak és ennyi. Azt nem feltétlenül mondanám, hogy jobban bejövök a külföldi csajoknak, mert kérdezéses statisztikát, kutatást nem végeztem. Viszont azt egyértelműen érszrevettem, hogy a külföldi lányok kezdeményezőbbek és jelzés értékű a viselkedésük. Látom rajta, hogy érdeklődik irántam, mosolyogva néz. Sőt, volt, hogy ismerősök akik velem voltak szintén hasonlót tapasztaltak. Vagy azt, hogy őket is nézik a külföldi lányok vagy azt, hogy épp engem bámulnak akkor is, ha épp nem látom őket.


Az más dolog, hogy én nem igazán vagyok vevő a külföldi lányokra. Egyrészt nem igazán akarom azt a plusz körülményt, ami az eltérő nemzetiségből és nyelvből adódik. Másrészt ők többnyire jóval jobb anyagi körülmények közül származnak mint én, ez egyértelműen látszik. Én sem vagyok szegény, de ők aztán pláne nem azok.

2020. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha európai szőke vagy szőkésbarna, spanyol vagy latin-amerikai, akkor elhiszem nekik, de amúgy nem nagyon :).
2020. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, a külföldi lányok sokkal barátságosabbak, nyitottabbak. Én magyar lányoktól többnyire csak arroganciát tapasztaltam.
2020. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Igen,a magyar pasiknak régen sosem kellettem, külföldön meg bejöttem egy csomó embernek.
2020. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Gondolkodtam ennek az okán és szerintem szerepet játszik benne jórészt a kíváncsiság egy másik nemzet férfija vagy nője iránt. Férfi ismerőseim nem voltak Erasmuson, nők viszont igen. Vagy ha esetleg nem is volt a nő, de itthon fogadott és foglalkozott külföldiekkel. Srácokból ilyet sem tudok. A lényeg, hogy ezek a lányok akik kint voltak fél évet mind lefeküdt ott törökkel, spanyollal. Hirtelen négy ilyen jutott eszembe. És akik csak itthon foglalkoztak külföldiekkel azok is kevés kivétellel lefeküdtek velük. Ezekből sokat tudok. Mindössze egy olyat ami kapcsolat lett itthon és egyet ami kint.

Szóval szerintem ez nem is annyira a tetszésről szól vagy valami hatalmas szimpátiáról. Inkább csak az ismeretlen utáni kíváncsiság, vágy. Dugnak egyszer, párszor aztán ennyi.

2020. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem a volt férjem is külföldi és rengeteg párt ismerünk akik ahol az egyik fél magyar a másik pedig ilyen nemzetiségű. Egyáltalán nem az volt a cél, hogy "dugjunk" párszor. Ettől függetlenül dugás nélkül is kint bejöttem a pasiknak, itthon meg nem, ez van.
2020. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Tán mert Nagy Britanniában laksz!
2020. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Már kb 12 éve itthon lakom.
2020. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!