Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülállók férfiak, nők! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók férfiak, nők! Ti hogy döntitek el, hogy kinek adtok esélyt kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve nem jöttem össze senkivel. Időközben sokat randiztam és sok embert megismertem, de egyiknél sem éreztem (több találkozó után sem), hogy igen, én tényleg ezt akarom, vele lenni és felvállalni magunkat. Akivel el is jutottam erre a szintre, valami mindig volt, ami miatt elváltak az útjaink még mielőtt összejöttünk volna. Nem vagyok kapcsolatfüggő és nem célom mindenáron találni valakit, de így a napokban elgondolkodtam, hogy jól csináltam-e a dolgokat. Túl válogatós lennék-e, mindig pechem volt-e... Ti is így döntitek el, hogy belül milyen megérzésetek van, vagy hogy megmozdít valamit bennetek?

2020. febr. 7. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egyedülálló, de mikor az voltam, mindig azt vettem alapul, hogy a normális kapcsolatban szükséges lemondások mellett is toronymagasan kifizetődő-e párban lenni vagy nem. Jól megvoltam egyedül, nyilván csak olyan dologba mentem bele, ami előrébb vezetett, mint az aktuális állapotom. Ez nem volt könnyű feladat úgy, hogy nekem eléggé szent egy párkapcsolat, ezért sokat is teszek bele. Nagyon megérősnek kell ahhoz lennie, hogy benne akarjak maradni. Biztonság, hűség, figyelem, stabil viselkedés... Ha ezt láttam, csak akkor gondolkodtam el.
2020. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy túl válogatós, ez valóban ennyire ritka dolog.

Én nem is randizok, ha nem érzem ezt.

2020. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, velem is ez van már évek óta, hogy akárkivel ismerkedem, pár találkozó után egyszerűen azt érzem, hogy már semmi kedvem ezt folytatni. Vágyom egy társra, de ha valakivel elindul valami, valahogy mégsem érzem, hogy akarnám az illetővel. Sok szép kedves lányt megismerek, és nem is ilyen konkrét bajom szokott lenni velük, hanem szimplán csak rossz berögződések jönnek elől, amik a rossz szülői mintának köszönhetően. Nálam ennek speciel az az oka, hogy a szüleim (bár még mindig együtt vannak) házasságuk egyáltalán nem nevezhető normális házasságnak, de még kapcsolatnak sem, faterom sosem viselkedett úgy, mint egy férfi, mindig csak így passzívan volt jelen, ő sok pénzt keres és ennyi, úgy gondolja, hogy részéről ez elég. Anyám pedig egy hajcsár, egy diktátor, akinek az egekben vannak az elvárásai, kényszeres, erőltetett. Nem véletlenül költöztem el tőlük, amilyen gyorsan csak lehetett.
2020. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Már nem vagyok egyedülálló, de az alapján döntöttem, hogy a férfi mennyire megbízható, mennyire számítok neki, azonos szinten vonzódunk-e egymáshoz, mennyire figyelmes, kedves, stb. Ezek a dolgok hamar eldőlnek.


Az is számít milyen gyakran keresitek egymást. Volt olyan pasi, aki 3 napig nem is adott jelt magáról. Az ott már kuka. Az igazi, akivel összejöttem, vele napi szinten ment a kommunikáció, találkozás, este jóéjt sms, stb. Tehát ezt meg lehet érezni, hogy kinek vagy fontos, ki az aki foglalkozik veled komolyan. Persze ennek a dolognak kölcsönösnek kell lennie.

2020. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi értelme úgy hozzáállni, hogy hááát ő végül is megérdemel egy esélyt. Nálam valaki vagy 100% vagy nem erőltetem. Nem sok értelme van olyannal kínlódni aki úgy igazából semmit nem mozgat meg benned és reménykedni, hogy na hátha x hónap múlva mégis. Ha valaki nem varázsol el rövid időn belül akkor nem sok értelme van összejönni vele. Nagyon helyes, hogy nem kergeted a kapcsolatot, ennek kéne a normálisnak lennie. Ha olyannal jössz össze akiért nem vagy úgy igazán odáig abból úgy sem lesz tartós kapcsolat. Inkább találj egyetlen embert egész életedben aki 100% mint hogy pazarold az idődet ideig-óráig működőképes langyos járogatásokra.
2020. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Genetikája is tetszetős legyen (jóképű, ne túl húsos, ne túl sovány, ne túl izmos; lehetőleg ha alacsonyabb is, 4 centinél mondjuk ne több-bel.); na, és még legyen intelligens is, meg jószívűség áradjon a tekintetéből. (A szem a lélek tükre.) Ja és szal legyen is cuki a személyisége, tehát kedves, és ne megjátszottan kedves tehát, hanem szívből.
2020. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

*Ja és pl akarjon gyereket is.

Ja meg pl még az is jó, ha a kutyákat is, meg a macskákat is szereti.

Ja és pl hozzám nem egy partiarc illik, hanem mondjuk egy otthonülős, vagy egy kirándulós "alkat".

2020. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Férfi révén nekem szoktak adni esélyt és nem fordítva. Még sose jött oda egy nő, hogy adjak neki esélyt egy randira. :D
2020. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki egyáltalán szóba áll velem :"D
2020. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Máshogy nem megy, ahhoz, hogy kiderüljön, mi van a csomagoláson belül, ahhoz kell egy kis idő, aztán ha nem akkor nem...
2020. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!