Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác kb egy éve randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác kb egy éve randira szeretett volna hívni de nemet mondtam rá, akkor gáz beszélni vele hogy megbántam és mégis megismerném szívesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy kávézóban talált meg egy srác és nagyon kedves volt, randira szerett volna hívni de volt barátom. Viszont azóta már nincs és a lényeg hogy igazából az a nap óta agyalok a dolgon mert nagyon szimpi volt, úgy "megfogott" amennyit akkor megismertem belőle. És ez is valahol az oka volt a szakításnak, csak nem vagyok az a fajta aki még benne van a kapcsolatban de elkezd randizni mert nem érzi olyan jól magát, inkább megpróbáltuk javítani de nem ment. Szerintetek nagyon kínos lenne írni ennek a srácnak? Meg hogy lehetne ezt megfogalmazni hogy ne ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" jellegű legyen mert még véletlenül sem erről van szó? 22 vagyok, ő pedig 24 ha ez fontos infó

2020. febr. 12. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ebben semmi rossz. Ne kérj bocsánatot a korábbi miatt, természetes, hogy foglaltként nem mész el. Írjál rá, érdeklődj felé, jelezzed, hogy szabad vagy, aztán ha még lát benned fantáziát, majd elhív valahova. Másik lehetőség, hogy te hívd el, ez egyértelműbb lenne.
2020. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy valaki ebbe is beleköt :D

Első, köszönöm a választ, végülis tényleg nem olyan amiért feltétlen bocsánatot kéne kérni de mégis olyan kínosnak érzem.

Kedves második, pont ezt írtam hogy pont nem a nincs ló jó a szamár is dologról van szó, mert mióta beszéltünk pár szót, agyaltam a srácon csak még épp abban voltunk az akkori párommal hogy megoldjuk a dolgainkat. De szívem szerint akkor is elmentem volna a randira, csak egy 2 éves párkapcsolatban pont egy ilyen helyzetben nem akartam akkora tuskó lenni, hogy közlöm vele hogy bocs de megismertem valakit szia. Viszont azóta sem tudok nem gondolni rá, és RÁ, nem a pénzére amiről amúgy meg semmit nem tudok hogy milyen anyagi helyzetben van és őszintén nem is ez érdekel. Van munkám az egyetem mellett, fizetem az albérletet, köszönöm szépen de nem kell senkinek a pénze. De azért ez a szokásos költözködés kellett valakinek :D

2020. febr. 12. 10:56
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
2-es vagyok: Nekem nagyon éretlennek tűnsz. Egy randira hivás után, amikor nem is tudod h ki az az ember, már kapcsolatban is agyban ott járni az gáz. Nem csodálom, hogy nem sikerült megoldani a problémákat, mivel tudat alatt nem is akartad.
2020. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

2, 4:


Mi van kis csako irigy vagy mi, mert teged a borsodivankai pedofil pap se hiv randira? En is frusztralt lennek.


Amugy nincs ebben semmi rossz, szerintem ne parazz ra tulzottan, csak kezdemenyezz. Teljesen erthetoen es korrekten reagaltal akkor.

2020. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2es, Nem azt írtam hogy éjjel nappal ott jártam agyban, csak hogy azóta sem felejtettem el és azért megesik hogy az embernek első látásra nagyon szimpatikus lesz valaki és szeretné jobban megismerni. De elfogadom ha ezt éretlennek tartod, a "azóta meggazdagodott" megjegyzésen akadtam inkább fent mert az csak közlekedés volt
2020. febr. 12. 11:44
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha kiderülne, hogy istentelenül csóró, de járna veled, akkor is összejönnél vele?
2020. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért az nem elég hogy járna velem :D ha tényleg összeillünk, jókat tudunk beszélgetni stb.akkor nem érdekelne hogy milyen anyagi helyzetben van. Az előző páromnál sem volt szempont
2020. febr. 12. 11:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor sok sikert!
2020. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz szerintem, de elég valószínű, hogy ennyi idő alatt azért már becsajozott.
2020. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy becsajozott, de lehet, hogy már szakított is. Szerintem egy próbát megér. Adjál egy esélyt a dolognak.

Hajrá:)

(Amúgy mi is így jöttünk össze a férjemmel:))

2020. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!