Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik a jelei annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy a férfi nem csak szexet akar, hanem komolyabbat tervez?

Figyelt kérdés

Eléggé kezdő vagyok párkapcsolatok terén (pontosabban 6 éve szingli vagyok :D). Annyit már tud, hogy én nem laza kapcsolatot keresek, de az ő szándékai nem tiszták számomra. Eddig 4x találkoztunk, szex még nem volt. Gyakran megesik, hogy a srác szex után 'eltűnik'? Én kezdem megkedvelni, de nem akarom túlságosan beleélni magam a dolgokba.


21/L



2020. febr. 17. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vitt ágyba az első randi után, illetve kísérlet se volt erre, az már jó jel. Akik csak arra mennek, azok nem várnak, ha nem kapják meg amit akarnak mennek a következőhöz.
2020. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt figyeld, hogy mit mond, hanem hogy mit tesz. Hűség szempontjából jó jel a pontosság, megbízhatóság, elérhetőség, apró gesztusok, bemutat a szüleinek, közös kirándulások, stb.

Rossz jel a hadoválás, telefon dugdosása, magyarázkodás, sűrűn eltűnik, kifogásokat keres.

2020. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bemutat embereknek a barátainak, szüleinek.

Ha ő szervez programot akkor olyan helyre mentek ahol nem lehet szexelni.

Nem célozgat szexre nem sürget a határidővel. Már mondták előttem de ismèt:

Soha ne arra figyelj amit mond hanem amit tesz.

2020. febr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek nyomom a zöldet! Már bemutatott a barátainak és a szüleivel is találkoztam, úgyhogy ezt jó jelnek veszem.:)
2020. febr. 17. 09:17
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, a tetteket nézd, ne a dukát. Mondhat bármit ha a cselekedetei nem támasztják alá, el ne hidd.
2020. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Négy találkozás után még ne várd egy férfitól, hogy világos tervei legyenek, mert ez még nem alakulhatott ki a fejében, hiszen alig ismer még. Az biztos, hogy tetszel neki mint potenciális társ, de hidd el, komoly tervek szövögetését ennél jóval alaposabb ismeretségre lehet csak alapozni. Ha fél év után is úgy viszonyul majd hozzád, mint potenciális társhoz, onnantól már komoly lehet a remény. A szexet pedig addig is csak erős kölcsönös vonzalom kialakulása után javaslom, nem kell elsietni, mert az legjobb, ha nem vágyak kiéléséről szól, hanem az adott személlyel szembeni érzelmi kapcsolat betetőzéséről.
2020. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem mondjuk hogy komolyabbat tervezünk mert attól elfutnak a lányok.
2020. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek eddig pozitív jelek, várj szép türelmesen, és kiforrja magát a dolog!
2020. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!