Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből mire lehet következtetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből mire lehet következtetni szerinted?

Figyelt kérdés

Egy csajjal (kb 25 lehet) éppen valentin nap reggelen ismerkedtünk meg,ugyanis a busz amivel mindketten utaztunk nem akart megállni és szóltunk a sofőrnek,hogy álljon meg. Ezután hozzávetőlegesen 15 percig -beszélgettünk nagyon megtetszett és szerintem én is neki,megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni,de úgy nyilatkozott hogy meg úgyis találkozunk. Szerda reggel ott álltam a buszmegállóban és odajött hozzam😊 nagyon boldog voltam és ugyancsak kb 15 percig -beszélgettünk,véletlen hozzam is ért és nagyon azt erzem,hogy a szükséges kémia megvan közöttünk. Elmondtam neki,hogy nagyon szimpatikus nekem és megkérdeztem ugyancsak,hogy megkaphatnám-e a számat, mire azt mondta, hogy még csak kétszer találkoztunk,ez nem a személyemnek szól,de még nem. Végig nagyon mosolyog rám,szinte a szemével is nevet. Ma vettem egy egészen pici borítékot,egy hozza illő kártyával,amibe beleírtam hogy milyen gyakran gondolok rá és a telefonszámomat is beleírtam, a következő alkalommal ezt szeretném odaadni neki. Állítása szerint nem szeret idegenekkel csak úgy ismerkedni,de nagyon szimpatikusnak tart.


Ki mit gondol az ötletemről és főleg hölgyeket kérdeznek,hogy mennyire érthető ez a -tartózkodása?


Nagyon köszönöm a válaszokat,szép estét.


(Én 27 vagyok)



2020. febr. 22. 22:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen oké eddig. Sok sikert
2020. febr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Sztem ne erőltetsd a telefonszámod egyelőre. Nyugi, találkoztok, beszélgettek, egy pár alkalmat várj és újra kérdezz rá, hogy most már elkérheted-e a számát. Csak lazán. És akkor se írj neki 15 perc múlva! :)
2020. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
remélem idén már nekem is összejön valami hasonló véletlen
2020. febr. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is pont hasonló véletlenre várok :) de jó.

Szerintem is várj ki még egy találkozót, hátha magától szóba hozza. Ha esetleg még nem hívna fel akkor kínos lenne már utána találkozni. És azt se írnám bele, hogy folyton rá gondolsz. Várj még picit.

2020. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%
szerintem vegyél vissza. most ne nyomulj. várj 1-2 találkozót azzal a boritékkal.
2020. febr. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen oké, én lehet inkább fb met is megadnam.


Sok sikert!

2020. febr. 23. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek😊 akkor még varok egy picit a borítékkal,pedig nehez lesz megallnom🤭 de jó lenne újra találkozni holnap vele
2020. febr. 23. 07:24
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen véletlenek milyen aranyosak. Sokkal jobb, mint az idióta netes társkereső oldalak.

Sok sikert:)

(N/23)

2020. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem még nem tudja a csaj h tetszel e neki vagy sem. vagy ha igen idegesítő ez a taktikázás
2020. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az nem rossz ötlet, hogy inkább a facebookon próbáld bejelölni. Sokan azt bátrabban megadják, mint telefonszámot.

Láttad újra? Reggel utaztok ugyanakkor?:)

2020. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!