Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elfogadjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadjam a barátom éttermi meghívásait?

Figyelt kérdés

A töredékét keresem, mint ő. Minden nap étteremben ebédel vagy vacsorázik. Nem tudom megengedni anyagilag, hogy fizessem a felét, ha elfogadnám a heti 2-3 meghívását. Nem várja el tőlem, csak kellemetlen, és inkább azt mondom, nem vagyok éhes, pedig valamikor úgy adódik, hogy csak reggeliztem. Mit tennétek a helyemben? A barátom szemszögét tekintve nem ciki, ha így tesz a barátnője?

22L



2020. febr. 24. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Szerintem ülj le vele őszintén beszélni, hogy nagyon jól esik, hogy meghív és egyszer egyszer szivesen fogadod, de hogy egyelőre nem teheted meg h viszonozd és téged ez frusztral. Vaaagy egyszer egyszer fogadd el, te meg visuonozd másképp. Otthoni főzés ajándék meglepi Süti, piknik ilyenek.
2020. febr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főzzél neki valamit, szerintem azzal leveszed a lábáról.
2020. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha en lennek a kanod, szivesen meghallgatnam ahogy oszinten nyilatkozol a kerdesrol, es valszeg orommel vennem ha foznel nekem vmi finomat neha. Kommuncikacio, kommunikacio, kommunikacio...
2020. febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy jól esik, és értékeled a gesztust. Szívesen viszonzod is, de nem szeretnél visszaélni a helyzettel. Néha belefér mindez, de túl sűrűn nem, mert kellemetlenül érint, hogy te ezt nem engedheted meg magadnak.
2020. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Főzzél finomat és sütit. Szépen megterítve,illatgyergya,szép ruha.

Üveg bor behütve és utána...😉😊

2020. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a bamulatos, hogy egy csomoszor pasik nem veszik eszre magukat! A nohoz jarnak fel, esznek nala, es se rezsihez, se bevasarlashoz nem jarulnak hozza. Rengeteg notol hallottam.

Szep a hozzaallasod. En meg mernem neki mondani. Amugy viszont ha etteremhez ragaszkodnek, vagy wellness furdohoz, es nagyon szeretnek egy alacsonyabb jovedelmut, en nokent is szeretnem meghivni, hogy kozosen elvezhessem vele.

2020. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El kellene döntened, hogy a barátodrol van-e szo vagy alkalmi dugopajtirol? Mert ha valoban a barátod, párod, (esetleg??) szerelmed akkor rendesen adsz a kapcsolatotoknak ha igy össze-vissza hazudozol neki (" azt mondom, nem vagyok éhes, pedig valamikor úgy adódik, hogy csak reggeliztem") Ha ö ezeket a meghivásokat nyugodtan megengedheti magának (és nem tekinti fizetségnek a részedre) hanem a hoditásodra tett gesztus akkor minek kapálozol ellene? (Nem ettöl leszel kitartott céda!!!)
2020. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!