Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek félre ismertem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek félre ismertem a pasit? A rosszfiú viselkedés mögött van ott érzelem is?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hihetetlen lesz a történet amit leírok még én magam sem hiszem el, még most sem.


1 héttel ezelőtt a munkahelyen ebédszünetben mikor épp mentem be az ebédlőbe a táskámban kaparászva kiesett a bérletem a kezemből és az egyik munkatársam vette fel, először nem is néztem ki az csak mondtam neki, hogy köszi béna vagyok és akkor láttam meg ki az. Most ezt a tipikus macsós rosszfiús külsőt képzeljétek el aki bármilyen szerelésben jól mutat minden nőnek bejön egyébként ott a munkahelyen viszont amikor felvette a bérletem nem adta vissza hanem csak rám mosolygott és azt mondta ez már az övé és csak egy éjszakáért cserébe adja vissza.

Először azt hittem viccel de aztán a munkatársnőm kérdezte tőlem, hogy miért nem megyek bele. Mondom mert nem is ismerem a srácot, tetszik meg minden de nekem csak a bérletem kell és már itt se vagyok. Egész nap nála volt egyébként addig amíg bele nem mentem, hogy akkor találkozzunk (leszögezem csak azért mentem hogy a bérletemet visszaadja mert anélkül nem tudnék hazamenni se). Mikor a lakásába értünk azt mondta egy kicsit beszélgetni akar a többi csak később, mondom nem akarok semmit csak a bérletem és már könyörögtem neki, hogy adja vissza de nem adta ezért azt mondtam jó rendben lefekszem vele, mire szájon puszilt és visszaadta majd azt mondta hogy tényleg kinézem e belőle hogy ilyen mocskos módon kihasználna e engem. Megkérdeztem tőle, hogy akkor most ezt így komolyan gondolta e erre azt a választ kaptam, hogy csak kíváncsi volt hogy reagálok és hogy kicsit kettesben akart lenni velem. Én meg nem tértem ugye magamhoz azt hittem már nincs más esélyem csak ha lefekszem vele de aztán visszaadta és nem kért érte semmit csakhogy ne haragudjak rá utána meg hazavitt.


Mikor hazaértem akkor megköszöntem és utána nem is haragudtam rá többet, sőt egyre jobban gondolkodtam rajta, hogy mi lett volna ha lefekszem vele, mert mostmeg ő jár a fejemben 1 hete és nem tudok másra gondolni csak rá amit tudom, hogy nem kellene de megfogott benne valami, hogy a rosszfiús külseje mögött vannak érzelmei is. Szerintetek helyes az, hogy így érzek? Mert vonzódok hozzá, tényleg nem tetszett amit csinált és megharagudtam rá nagyon, de amikor visszaadta úgy hogy nem kért érte semmit elillant ez az érzés, most meg az ellenkezője van nagyon érdekel a pasi és nem tudok mit kezdeni vele?



2020. febr. 28. 18:55
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ő ismert téged félre.

Nem hitte el, hogy képes vagy ezért lefeküdni!

Hány éves vagy, hogy ilyen könnyű téged ágyba vinni?

2020. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerintem kamu.
2020. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
92%

Én se hiszem el, hogy felnőtt nő ennyire buta legyen. Egy bérlet miatt?? Képes vagy egy bérletért dugni??? Miért nem tudsz hazajutni? Nem tudsz jegyet venni?

Találj ki jobbat.

2020. febr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
94%

Eléggé távol van tőlem az, hogy személyeksedjek bárkivel is és egyátalán nem szoktam. Eszméletlenül elfogadó vagyok, de ne haragudj, de olyan érzésem volt az olvasás alatt, hogy egy kreténről olvastam volna ezt.


Ezentúl inkább nem is mondok semmit.

2020. febr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Nem félreértitek, egyáltalán nem könnyű ágyba vinni és nem is akartam megtenni vele ha soha nem enged ki a lakásából akkor sem, csak a bérlet miatt csináltam. Akkor azt gondoltam ki tudja mit csinált volna velem ha nem megyek bele, de végül nem lett semmi.
2020. febr. 28. 19:04
 6/49 A kérdező kommentje:
Aki nem busszal utazik az könnyen beszél, egy több mint 10.000 forintos bérletről beszélünk ami 5.-ig jó, ráadásul nem keresek olyan sokat hogy akkor mindent megengedjek magamnak.
2020. febr. 28. 19:05
 7/49 anonim ***** válasza:
98%

Már ott a munkahelyen visszavettem volna a bérletet! Lehet bármilyen jóképű, az a bérlet az enyém, azzal járok haza, pont ilyen hülye dumával hagynám elsétálni...

Szerintem a srác is ledöbbent, hogy képes vagy ebbe belemenni.

2020. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
87%
Jólvan Rozika. Lecke kész van?
2020. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
A lényeg hogy nem történt semmi, és nem is történt volna, ha nem adta volna vissza sehogy sem akkor telefonáltam volna de időm se volt rá úgy meglepett vele. Ne ítéljetek el én valami könnyű nőcske vagyok akit bármikor megkaphat akárki, de egy 50 kg-s lány mit tehet egy férfi ellen. semmit.
2020. febr. 28. 19:13
 10/49 A kérdező kommentje:
* Én NEM egy könnyű nőcske vagyok.
2020. febr. 28. 19:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!