Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól hagyjam a randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól hagyjam a randira hivást?

Figyelt kérdés

Tinderen megismertem kedden egy 39 éves nőt, én 30 éves vagyok. Aranyos, beszélgetünk, már elég sokmindent megvitattunk. Eddig 2-szer irtam neki, hogy szivesen találkoznék vele, de nem mondta azt sem, hogy nem,de azt sem, hogy igen.


Még egy harmadik elhivást tennék neki. Ezután érdemes hagyni, vagy gyors a tempó 2 nap után?



2020. márc. 12. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem gyors. Szerintem javasold neki, ekkor és ekkor érsz rá - mondj több időpontot is - neki lenne-e kedve és melyik időpont lenne alkalmas?
2020. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha ekkor sem foglalna egyértelműen állást?
2020. márc. 12. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor hagyd a francba
2020. márc. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Online tapasztalataim alapján ha valaki nem bír velem egy hetet beszélgetni ha nem randizunk én már nem foglalkozok vele. Nem fogok mindenkivel randizni akivel irogatunk mert nem lenne idő, ergo meg kell érnie a kíváncsiságnak bennem a másik iránt, alapinfókat tudni szeretnék róla,hány éves, mit dolgozik, milyen messze lakunk egymástól és vmit a hobbikról. Ez pár perces beszélgetés is lehet naponta.
2020. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként ha egy nőnek már kétszer jeleztem hogy szeretném látni és ő még nem kíváncsi rám akkor megyek a következőhöz aki kíváncsi lesz. Ha te feldobsz egy randi lehetőséget amit ő passzol, teljesen mindegy hogy elutasítja vagy nem reagál rá, akkor a labda átkerül hozzá, neki illene egy másik lehetőséget felajánlani. Sok Nő ezt alapból elutasítja a férfinak kell nyomulni és győzködni őt, hogy méltóztasson vele találkozni, teljesen felesleges időpocsékolás. Az ilyen felfogású nőkkel soha nem lesz harmonikus kapcsolatod, megengedi hogy rajongjál érte.

A helyedben vissza vennék, ha rád ír az jó jel, de ne kezdeményezzél semmit, ne is érdeklődj. Ha észreveszi magát, akkor van még remény.

Rajtad kívűl biztosan van még más férfi is aki csapja neki a szelet, válogat ezerrel, mert megteheti. Dönts el, hogy te a sorban állós típus vagy, ha igen, akkor meg keressed lelkesen amíg le nem tilt vagy kötélnek nem áll.

41F

2020. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kis update: Még a kérdésem kiírása napján megkérdeztem harmadjára is, és elfogadta a meghívást:)


Holnap lesz a randi. Kicsit izgulok, mert sosem volt ennyivel idősebb nővel dolgom, de remélem jól fog alakulni a dolog.

2020. márc. 14. 16:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem alakult jól.
2020. márc. 14. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!