Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok visszalépni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok visszalépni a Tinderbe, mert kijelentkeztem a telefonomon, hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Nem töröltem magam, csak a kijeletkezés gombot nyomtam meg, most próbálok visszalépni, de a telefonomra nem küld kódot, ha meg emailben kérem, akkor meg az emailben csak annyit kapok, h "nem található fiók".

Kérlek, segítsen valaki ,hogy hogy tudok visszalépni? Van ott valaki, akivel nagyon fontos beszélgetésben vagyok és nem tudok neki válaszolni.


2020. márc. 14. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Felhasználónév, emailt jól írtad be?
2020. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem megy, töröld az alkalmazást és telepítsd újra. Ha az alkalmazást törlöd, azzal a profilt még nem. Nekem is volt már ilyen. De ha jól emlékszem, van jelszó emlékeztető is.


Egyébként megpróbálhatsz addig gépről is bejelentkezni!

2020. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetre, ha uj fiokot kene csinalnod, profilba ird oda, hogy sajnos ujra kellett regisztralnod, es akkor ha fontos vagy neki, jobbra huz ujra.
2020. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!