Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első csókolózási élmények? : DD

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csókolózási élmények? : DD

Figyelt kérdés
Elmeséled??:D
2010. júl. 25. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Olyan semmilyen volt... Nem is emlékszem már :D

De mostani barátnömmel elösször lekaptam az állát, kicsit se volt érdekes:D


17/F

2010. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a fiú nyálas volt,és szúrt.

nem volt nagy élmény.

a mostani barátommal annál inkább felejthetetlen maradt

2010. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jelentéktelen volt.

azt nem is tekintem igazi csóknak :) csak azt,ahol tényleg jelen voltak az érzelmek,szenvedély..

2010. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hat faradt voltam, s szo szerint kihasznalta ezt, szoval ram eroszakolta,persze ez nem ugy megy , en is engedtem mert kivancsi voltam , de nem volt nagy cucc a pasi nem volt az esetem , szoval egy kaland volt, vagy inkabb tapasztalat szerzes:|
2010. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem 2008 szeptemberébe volt németországba egy strandon egy albán csajjal aki magyaro.-n lakik :D és hát hihetetlenül jó volt :) egy csajjal volt talán jobb csinálni de sztem vele volt a legjobb :) emlékezetes pillanat maradt.. :)


15/f

2010. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

13 évesen nagyon odavoltam egy 19 éves srácért. Kutyasétáltatás közben ismertem meg. Aztán találkozgatni kezdtünk, de a korom miatt nem akart komoly kapcsolatot. De nagyon vonzódtunk egymáshoz. Jó sok találkozó után, szokás szerint átmentem hozzá DVD-zni. És ott megkérdezte, hogy csókolóztam-e már. Én meg mondtam, hogy még nem (nagyon zavarban voltam). Erre megkérdezte, hogy szeretném-e kipróbálni. Én meg persze igen-t mondtam. És óvatosan, gyengéden megcsókolt. Nagyon furcsa volt és nagyon béna voltam. És mutatta hogy kell, finoman irányított, tulajdonképpen megtanított. Nagyon jól csókolt. Nagyon hálás vagyok neki azóta is, hogy az elsö élményem ennyire romantikusan sikerült.:)

22/L

2010. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szörnyű kocsmás bulihelyen,első berúgáskor:)))15évesen
2010. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első bnőmmel 2. randin sétálgattunk kézen fogva szájrapuszi már volt előtte aztán elé fordultam dumálgattunk és megtörtént nemvolt rossz, különös élmény volt. Azóta szakított hülye okok miatt és már nemkedvelem azt a lányt.. :D ezvan :D
2010. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezen mit meséljek? :S

14voltam,16éves sráccal 5percet sétáltunk + beszéltünk aztán megcsókolt..

nyálas volt,egész arcom tiszta nyál volt..am jól smárolt

utánna még taliztunk párszor de nem lett semmi komoly,mert ő neki olyan csaj kellett akit meglehet huzni 2.randin..:D

15/L

2010. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem egy sulibulin történt egy fiú wc-ben de leszámítva a körülményeket , jó volt :)
2010. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!