Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerinetetk gáz ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetetk gáz ha egy lány lép elsőre?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már régóta tetszik msn-en dumálunk is és ő is kifejezte már hogy bejövök neki stb.de konkrétan úgy beszégetünk mitha haverok lennénk.Én szertnék tőle egy randit,dehát az ugye azért az ő dolga lenne hogy lépjen...de mégis hogyan mutassama mki neki hogy nekem naygon bejön és csak rá várok h moccanjon?!Ha talizuunk szemezünk mindig,sé rengeteg dologról lányok pasik beszélünk.De oylan vagány kinéztű stb mégis félénknek gondolom mert a válaszaiból az jön le..:)
2010. júl. 26. 01:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
egyáltalán nem gáz. hívd el randira nyugodtan.
2010. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Hány évesek vagytok?Lehet több jelet kéen adnod h bejössz neki meg ilyesmi...De 14-18 év között ugye legtöbbnyi félénk azt nem mer lépni:D
2010. júl. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért? mond meg mitért a fiúnak kell lépnie elöször?:O ezt sose értem jó oké ő a fiú, de az se gáz ha eg csaj kezdeményez
2010. júl. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
én is msenezek egy lánnyal csak sajnos ő nem akar randizni :S hát hívd el valahova :D sétálni vagy valami aztán hátha kicsivel bátrabb lesz ha nem akkor megfogod a kezét és akkor már ő is érezheti h te is szeretnél tőle valamit és remélhetőleg lépni fog :) 21/f
2010. júl. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

egyáltalán nem gáz :) ugyhogy hajrá :)

most én is msn-ezek egy fiuval.. de szeretem is. de ő nem és én ezt tudom. de ő legalább elmondaná hogy hadjam békén. nem tudom hogy mondjam-e el neki hogy mondja meg hogy nem akar semmit. félénk vagyok :$

de te hívd el randizni:) hidd el sikered lessz(Y):)

2010. júl. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
miért a fiúnak kéne elhívni? egyenlőség van nem, akkor hívd el te, semmi sem tiltja.
2010. júl. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Még csak 16 én meg 15:)Ok ne ide kellett volna irnom talán...

Amúgy köszönöm a váalszokat:)

Nem avgyok egy pasizós én sem de ő már egy éve nagyon tetzsik,és régebbrő is iismerem mert bátyám osztálytársa volt.

2010. júl. 26. 02:35
 8/17 A kérdező kommentje:
és abban maradtunk hogy majd keresni fog mert elvisz egy bulizós helyre)Meg iylenek mind megvannak az összhang stb.De konkrétan máég nem közőltem h szertnék tőle valamit és ő sem hogy tőllem szertne valamit!Viszont én már ah feljön msn-re akkor úgy érek h a torkomban dobog a szivem:D
2010. júl. 26. 02:39
 9/17 anonim válasza:
35%

Szerintem gaz! Ne tanitsatok hulyesegre a lanyt, amelyik ferfi akar valamit az lep,hanem akkor menjen a fenebe ha annyira se kepes hogy o lepjen eloszor,az milyen ferfi?Egy tutyi-mutyi alak,akivel nem erdemes foglalkozni.

Es hol a noi buszkeseg? Hidd el minden ferfi jobban szereti ha meghagyjak hogy o legyen a ferfi,ne te legy az.

Sot,sokszor le is nezik az ilyen noket akik futnak egy ferfi utan. Ismetlem, tartsd meg a noi buszkesegedet,ha azt akarod hogy tiszteljenek,akarmennyire is egyenloseg van.Ne te udvarolj,hanem a ferfi,ha ferfinek lehet nevezni egy ilyent.

2010. júl. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a férfi dolga lenne a felszedés de lehet, hogy valamiért nem mer lépni de ha a lány lép akkor esetleg lehet belőle egy hosszú kapcsolat.
2010. júl. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!