Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges az, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy srác akinek eddig nem sok és nem hosszú kapcsolatai voltak és nem is igazán bízik a nőkben és ez jó volt így neki hirtelen megváltozzon?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiúval (24) én (26) jófej, vicces jóképű viszont elég kevés kapcsolata volt és azok sem hosszú életűek. Én nemrég vagyok túl egy 7 éves kapcsin. A srác nem igazán bízik a nőkben legalábbis ezt hangoztatja hogy a nők csak átverik a pasikat. A munkája is olyan h 10 napot itthon van a többit másik városban. A családi élete elég rossz, szülei elváltak. Én komoly lány vagyok szerintetek van esélyem h ő is komolyan tervez velem?
2020. márc. 27. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze az álmaidban.
2020. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha bebizonyítod neki, hogy nem vagy olyan mint az összes többi akkor ja. Bár ez a "kapcsi" elég durva volt.
2020. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nem vered át, és megmutatod hogy te komolyan gondolod vele akkor lehet rá esély.
2020. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy teljesen kizárt, de azért nagyobb esély van rá, hogy nem és te is csak egy rövid kapcsolat lennél számára
2020. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Látjátok hogy a jóképűség minden mást felülír. :D
2020. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!