Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha a srác rendhagyó módon nem étterrmbe vinne hanem főzne nektek otthon valamit?

Figyelt kérdés
Saját kezűleg készítene nektek otthon egy finom vacsorát
2020. ápr. 7. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%

Csalódnék benne, hogy még ennyire sem méltat :(

22 L

2020. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt nem bánnám, a második-harmadik randin (leghamarabb, de inkább később), vagy ha már régebb óta ismerem, de ha még sose találkoztunk, vagy csak egy-kétszer futólag, akkor nem mennék fel első randira hozzá. Gyakorlatilag idegen. Az erkölcseimet nem féltem, nem az első randis szexszel meg a "jaj, biztos könnyűvérűnek tart" dologgal van bajom, hanem inkább a baltásgyilkosoktól meg a vesetolvajoktól félek.
2020. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
A többedik randin jó ötlet. Az első randikon kizárt, hogy bármilyen indokkal idegen lakásba menjek.
2020. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha az első randin már magahoz hív,annak csak szexre kellek.
2020. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Második randitól oké, az elsőn meg úgysem eszünk
2020. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mivel én nem vagyok híve a netes ismerkedésnek így az első randi előtt már valószínű párszor találkoztunk, beszélgettünk mire sor kerül az első randira. Így én örülnék neki legalább kettesben lennénk és nem zavarna senki.

Azt sose értem mikor valakik úgy randiznak, hogy nem is ismerik egymást nekem ez olyan erőltetet, hogy most jó-e vagy a másiknak de közbe nincsenek érzelmek.

Számomra elsőnek barátkozzunk ha vannak érzelmek vagy kezdenek kialakulni jöhet a randi.

2020. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Első randin senkinek a lakására nem mennék fel, még egy jó vacsora ígérete miatt sem. Többedik randin, amikor már van bizalom, akkor teljesen jó .
2020. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Én főzés közben tutira bejátszanám Anthony Hopkinst, amikor Sinkó László magyar hangján azt mondja, hogy "Egyszer egy népszámláló ki akart kérdezni. A máját ettem meg, szép nagyszemű babbal, és jó chiantit ittam rá." Evés után pedig jöhetne egy szívderítő film (Tenebre, A Blade in the Dark, The Black Belly of the Tarantula, The New York Ripper), ahol csinos nénik nyakát nyisszantják el, vagy éppen a hasukat vágják fel.
2020. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Első randin nem mennék lakásra, de többediknek már igen, és hangulatosabb és személyesebb lenne, mint egy étterem.
2020. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem a legelső találkozásra gondoltam hanem arra amikor már összeismerkedtek és megvan a szimpátia köztük.
2020. ápr. 7. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!