Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit reagalnatok, ha a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagalnatok, ha a ferfi akivel ismerkedtek, bevallana, hogy az elozo kapcsolataban bantalmazta ot a no, es kulso segitseggel tudott csak elmenekulni tole?

Figyelt kérdés
Elmeleti kerdes, ferfi sem vagyok. Csak lattam egy videot es elgondolkodtam, ugye az sajnos viszonylag gyakori, hogy ilyen multu novel talalkozzon az ember, de ferfirol meg nem hallottam.
2020. ápr. 8. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Talán mert általában a férfiak erősebbek fizikailag. Nehéz rájönni?
2020. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

Kiröhögném és eljönnék.


Milyen férfi az, aki még ilyenkor sem képes megkínálni a nőjét egy nevelő pofonnal?

2020. ápr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Mivel soha nem tudnék senkit bántalmazni, így értelem szerűen én megszakíthatnám a pech láncolatot. Az más kérdés, hogy én a férfias férfiakat szeretem, és ez az egyed aligha lehet az.
2020. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nem vagyok teljesen debil és értem a bántalmazó kapcsolatok pszichológiáját, ezért empatikusan állnék hozzá és megbeszélném vele a történteket. Ha még mindig nem tette magát túl a dolgon, javasolnám neki, hogy látogasson el egy terapeutához.
2020. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Simán bántalmazhatnak férfias férfit is. Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy a nő üti-veri a férfi meg csak áll muján. Ez szépen kialakul hónapok alatt.

Nőként megdöbbenek amikor ilyen hírek alatt röhögnek, férfiak is. :/ mint például a kutyasétáltatósnál.


[link]


Ezt csomóan viccesnek találták.

"az előző évben súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt eljárás indult amiatt, mert akkor egy húsklopfolóval bántalmazta az élettársát" Irkálták, hogy hú milyen tökös menyecske lehet. Teljesen hiányzik az empátia az emberek nagy részéből.

2020. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Szomorú, hogy férfiról még nem hallottál aki párkapcsolaton belüli erőszak áldozata. Sajnos nagyon sok férfi él ilyen kapcsolatban.

A bántalmazás soha nem csak fizikai. Az ilyen bántalmazó ember olyan szinten lerombolja a másik önbecsülését, annyira elvágja a külvilágtól, hogy egyszerűen nem képes kilépni a kapcsolatból. Mindig van a bántalmazásnak egy lelki háttere is ami miatt az áldozat nem gondolja, hogy többet érdemel, érzelmileg függővé teszi a másik a sorozatos lelki bántalmazással.

Kicsit utána kell ennek olvasni és akkor nagyon könnyen megérted a pszichológiáját és hogy miért nem könnyű kilépni egy ilyen kapcsolatból. Én is maximálisan megérteném, tisztában vagyok vele, hogy mennyire nehéz férfiként kilépni egy ilyen kapcsolatból vagy segítséget kérni. Pont az olyan korlátolt emberek miatt akik úgy vannak vele, hogy de ciki ha egy férfi hagyja magát, miért nem üt vissza, ez nem férfias stb. És azt is tudom, hogy sajnos nagyon sok férfi családon belüli erőszak áldozata.

2020. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért, de mi a nem férfias abban, ha valaki akit fizikai erőszak ér, az nem erőszakkal válaszol, hanem kilép a kapcsolatból? Még a filmekben is az a non+plus ultrája a fizikai fölénynek, ha valaki az ütéseket képes némán elviselni, anélkül hogy meginogna.
2020. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól miért kevesebb? Több ember került már nehéz helyzetbe nemtől függetlenül, ha nem fogadja el a másik akkor nem is szereti igazán.
2020. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosítanám arról, hogy én nem ilyen vagyok, és jelezném neki, hogy együttérzek, és jelezném azt is, hogy tudok a helyzettel mit kezdeni, mert segítek majd neki egyrészt elfelejteni, másrészt az együtt élt közös idő segít neki egy olyan szintre jutnia, amikor már nem fog rettegéssel gondolni azon nehéz időszakra. De nem erőltetném, hogy beszéljen róla, megvárnám, míg ő beszél róla, ha szeretne szakemberhez menni, akkor támogatnám, és együtt mennénk és stb. Az ilyen ember nem tehet róla tök mindegy hogy nő vagy férfi.


A személyét nem a tapasztalatai határozzák meg, hanem, hogy a tapasztalatok ellenére is ugyanaz az ember maradt: Intelligens, EQ intelligens , kedves, udvarias, becsületes ember. Pl. az ilyen embert becsülni kell és nem megijedni tőle, vagy nem lenézni tök mindegy milyen nemű.

2020. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#7 Félre értettél, pontosan azt kell tennie: kilépni a kapcsolatból. De az, hogy "külső segítséggel tudott csak elmenekülni tőle" azért mást sejtet.
2020. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!