Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok randiznátok egy pua...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok randiznátok egy pua mesterel aki tudja hogy mi kell a nőnek?

Figyelt kérdés
És aki simán ledumálja rólatokk a bugyit. Az ilyen határozotság imponálna?
2020. ápr. 8. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy. Egyrészt az ilyenek pont, hogy semmit nem tudnak a nőkről (eleve, hogy általánosítanak minket), másrészt elmondhatatlan szánalmat és lenézést érzek az összes ilyen alak iránt.

A fent bemutatott helyesírás már önmagában elég taszító, hogy ne reagáljak egy így írott üzenetre.

2020. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi az a pua?
2020. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Azok semmit nem tudnak a nokrol. Beszervezett nokkel jatsszak meg a jeleneteket, es csak es kizarolag az a celjuk, hogy emberekrol sok penzt lehuzzanak :D

A homeopatia se gyogyitja a rakot, a PUA technikakra sem gerjednek a nok.

2020. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3%
Pua tanítvány vagyok, a mentorom elmondása szerint több, mint 100 nővel volt... Ezek alapján igencsak kapósak a csajoknál :)
2020. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés elég paradox. Ha pua mester vagy aki simán ledumálja a csajokról a bugyit, akkor nyilván randiznak veled. Ha viszont nem randiznak veled, akkor nyilván nem vagy pua mester aki le tudja tudja dumálni a bugyit a csajokról.


Amúgy viccesek ezek a puás kérdések. Egyfolytában amiatt megy a rinya, hogy azért nincs csajotok, mert csórók vagytok és a lánynak meg fizetni kell egy 200Ft-os kávét Bezzeg a puára vannak tíz meg százezrek. Na ezért vagytok és lesztek örökre nyomik.

2020. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
#5 én kérek elnézést, de nehogymár még a kávétokat is mi fizessük.
2020. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

#6

Az fizet, aki meghívja a másikat, kivéve, ha már az elején megbeszéltük a felezést.

Ha a párom meghív, ő fizet. Ha én hívom meg, én fizetek.

2020. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
A pua mesternek halvány goze sincs mi kell a nőknek, max. ahhoz, hogyan dugjon meg iq lajtos és/vagy felreszeg lányokat.
2020. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

És az miért jó 4es? Azt is elmondta mennyit költött a nemi betegségei kezelésére? Illetve oké, hogy 100 nő, de 1 nőt hányszor? Nekem 8 éve van párom, ha úgy hozza az élet van, hogy napi kétszer is "összebújunk", de persze vannak nehezebb, stresszesebb időszakok is, szóval mondjuk kicsit lefelé kerekítve számoljunk átlag heti 5 alkalommal. Az kb 2000 szex 8 év alatt. 2000 alkalom egy olyan nővel, aki pontosan tudja mit akarok. És ez csak az elmúlt 8 év mérlege, de azelőtt is voltak barátnőim.

Igaz nem voltam jó matekból, de szerintem nem cserélnék a kedves "mesterrel".

2020. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
A pua mester megtanulhatna írni elsősorban, utána visszatérhetünk az álmodozásaihoz!
2020. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!