Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti ismerkednétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ismerkednétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külső: barna derékig érő haj,zöld szem,babaarc,alacsony (158cm),vékony (47kg),kicsi feszes mell,kicsi kerek popsi.

Nem zavarna benneteket hogy vékony a lány? Mennyire számít a nagy mell és fenék? Ha pl.az illetőnek kicsi,de feszes? Ilyen lányt tudtok szexinek nézni vagy inkább nem? (Mert pl.szeretem a szexi ruhadarabokat,magassarkút,combfix stb.)

Köszönöm a válaszokat!


2020. ápr. 11. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Nem zavar, hanem kifejezetten tetszik.
2020. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
44%

Nekem is ez a típusom, néhány exem kb ezt hozta.

A hajhosszat leszámítva.


A bőven izgató kategória.

2020. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem szexi.

Kivéve az hogy ennyire rá van pörögve a külsőségekre, ezzel elrontja az egészet.

De no para, a többség cuccolna.

2020. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem zavarna benneteket hogy vékony a lány? De, a pasik undorodnak a nem túlsúlyos nőktől, nem tudtad? Feszes mell, kerek popsi? Hát fujj...

Ennyire várod a pozitív megerősítést meg a priviket? Az ilyen lányokat inkább a magasságuk szokta zavarni. De nem, téged az érdekel hogy baj e hogy csinos vagy... annyira átlátszóak az ilyen kérdések.

2020. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,képzeld sok fiút zavar,hogyha egy lány vékony... "van mit fogni" típus a jó. Ezért érdekel mennyire hátrány ha egy lány vékony kicsi a melle és feneke viszont FESZES.
2020. ápr. 11. 17:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2020. ápr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ismerkednék! Abszolút bejönnek az ilyen lányok. A leírásból nekem egyedül a magassarkú kevéssé szimpatikus (számomra nem tartozik a szexi ruhadarabok közé, valamint egészségtelen is).
2020. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

"képzeld sok fiút zavar,hogyha egy lány vékony"

Olyan sok fiút zavar, hogy eddig még az összes azt válaszolta erre a kérdésre, hogy szexi vagy. :D

2020. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

#8 Ez összesen 6 válasz. Ne mondd, hogy ennyi válaszból bármire is lehet következtetni :D Nagyon sok férfinak a vékony nők tetszenek (persze nem mindegy mennyire vékony) ez igaz, de én is láttam már olyat, hogy egy nő túl vékony volt az adott férfinak.


A kérdésre válaszolva, a leírás alapján nekem tetszik.

2020. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

#9

Ha úgysem lehet következtetni semmire az itteni hozzászólásokból, akkor te minek írtál? Hiszen nem fog előbbre jutni ettől a kérdező semmivel, ha a te logikádat követjük. Vagy netán reális esélyt látsz arra, hogy pont itt, ezen az anonim fórumon sikerülni fog kellően reprezentatív mintát vennünk Magyarország férfilakosságáról?

A továbbiakban meg csupán az én álláspontomat erősíted, leírod, hogy nagyon sokaknak tetszenek a vékony nők, beleértve téged.

"láttam már olyat, hogy egy nő túl vékony volt az adott férfinak"

Én meg láttam olyan embert, aki karok és lábak nélkül született.

2020. ápr. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!