Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy 165 cms...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy 165 cms és 75 kg csajjal, aki sportol és figyel az egészséges étkezésre?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 14:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
63%

En 165/56 kilo vagyok de amikor tini voltam akkor 165/78 kilo voltam Szal ket centi koztunk a kulonbseg-sertegetes nelkul, egy dagadek voltam. Lehet szepiteni, en is baromi arànyos voltam de attol meg kover-konkretan utaltam magam es soha de soha nem felejtem el azt az idoszakot.


20 evesen lefogytam 56 kilora sporttal amit azota is tartok (38 vagyok) es Persze nekem is mindenki mondta amikor dagi voltam, h aaaaa nem vagy dagadt csak molett, van rajtad mit fogni....a helyzet az h egy foldgomb voltam.


Ha neked igy jo akkor az tok oke es hajra, de azert valahol Te is erzed Sztem h ez nem egy idealis suly a magadsagodhoz (ez dagikent, es mindezt nem bantasbol irom ).

2020. ápr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
27%
Akár izom miatt, akár háj miatt, de ez a nő egy debella. Ez pedig nem a géneken múlik, hanem az étrendjén, aminek ebben az esetben nem elég cska egészségesnek lennie. Valami túl sok, valószínűleg a szénhidrátbevitel.
2020. ápr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
22%
Nem, ez már túlsúly.
2020. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
39%
ne szépítsük, ez kövér. nem, nem, és még egy nagyon határozott nem. nincs annyi pénzem hogy ezt etessem.
2020. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát
2020. ápr. 16. 15:52
 16/33 A kérdező kommentje:
Nagyon odafigyel arra, hogy mit eszek és mennyit de egyáltalán nem vagyok azok a tipikus szétfolyt nők tudom, hogy ti olyat képzeltetek el de nem, nem értem hogy ezek a + kilók mégis hogyan mentek fel. Egyébként más nők akik ugyan ilyen magasak és a súlyuk is egyenlő az enyémmel nagyon eltérőek az én alkatommal, úgyhogy nekem van derekam is nincs behízva vagy ilyesmi csak a combjaim egy kicsit nagyobbak mint a többi nőnek. Én elviselem a negativitást és köszönöm a válaszát mindekinek ❤️
2020. ápr. 16. 16:00
 17/33 anonim ***** válasza:
24%

Kizárt.


Barátnőm 183 centi és ő 70 kiló. És ő tényleg figyel a kajára és a sportra.

2020. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Hát ahogy gondolod de nem kizárt
2020. ápr. 16. 16:21
 19/33 anonim ***** válasza:

Génjei vagy nem génjei miatt, az nem érdekes.


Olyannal jövök össze aki tetszik aki vonzó.


Az már sajnálatból lenne, hogy elnézem ez meg az miatt.

2020. ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Egy teltebb nő is lehet vonzó. Attól még hogy nem karcsú.
2020. ápr. 16. 17:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!