Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is szoktatok félni attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok félni attól, h egy-egy randi után lesz e következő? Mármint, h a srác, akivel már randiztatok vagy 2-szer,3-szor, fog e még Titeket keresni?!

Figyelt kérdés
Én most randizok egy sráccal, holnap lesz a 3.randink, de minden randin attól félek, h az lesz az utolsó, illetve találgatok, h lesz e még következő...
2020. ápr. 21. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
2-3 randi alatt el se tudnám dönteni, hogy érdekel-e komolyabban az illető, szóval eszembe se jutna aggódni és kattogni. Nem kell ám ennyire rágörcsölni, ha nem jön össze se dől össze a világ, fogd egy kicsit lazábbra szerintem. Lehet, hogy pont a görcsösségeddel fogod elüldözni, hidd el nagyon is látszik az emberen és egyáltalán nem szimpatikus dolog.
2020. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Félni nem szoktam, inkabb csak remélem, hogy nem lesz.
2020. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Mit féljek, hogy egy szinte ismeretlen dob-e vagy sem? Timi kategória.
2020. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Tini*
2020. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon tetszik a lány, akkor kicsit igen,mert szeretném ha adna esélyt.
2020. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Félni nem szoktam, csak kíváncsi vagyok, hogy vajon ő is úgy gondolkodik, mint én. 1-2 találka után nem alakul ki bennem olyan szoros kötődés, ha nem lesz következő randi (miközben szeretnék) rosszul esik, de az élet megy tovább, sose akarnék olyan emberrel együtt lenni, akivel nem kölcsönös.
2020. máj. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy randin már általában érződni szokott, hogy van-e értelme a folytatásnak, és én jellemzően a randi végén rákérdezek, ha magától nem jön fel, hogy 1-2 nap múlva akkor ezt vagy azt mint programot betervezhetjük-e vagy mi legyen. Szóval nálam nincs az, hogy csak ülök itthon és várom, hogy hátha még a héten magától jelentkezik, ha szeretném, hogy legyen folytatás, rákérdezek, hogy ő hogy gondolja, ha esetleg nem magától értetődő. De általában az szokott lenni, teljesen más hangulatú egy randi valakivel, akinek ennyi elég is volt belőlem, mint valakivel, aki szívesen folytatná az ismerkedést továbbra is.
2020. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!