Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4 év korkülönbség nem sok fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év korkülönbség nem sok fiú és lány között ugye?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú.. Én 24 éves vagyok, ő 28. Szerintem 4 év korkülönbséggel semmi baj nincs, sőt, nem is baj ha van.. Viszont rajta azt érzem, hogy ő kislánynak tart. Nem értem miért..


Fiuk ha ti 28 évesek vagytok, akkor gáz hozzátok egy 24 éves lány? Már tényleg elbizonytalanodtam.. :D

Szerintem elég fura, hogy így viszonyul hozzám a srác.



2020. ápr. 24. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha 14 lennél ő meg 18, na akkor nem lenne jó


De így szerintem semmi baj nincs vele


Amúgy is a nők általában hamarabb érnek, nem hiszem hogy sokkal gyerekesebb lennél nála (persze ez emberfüggő de igen, általánoaítottam)

2020. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már...
2020. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sincs semmi gáz ezzel, nem értem miért ilyen velem.
2020. ápr. 24. 22:04
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Köztünk is ennyi korkulombseg van a párommal, sztem nem sok.
2020. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem sok, nyugi. Mondjuk én képes vagyok egy nálam 1-2 évvel fiatalabbat is gyerekként kezelni, szóval vannak ilyen fura emberek.
2020. ápr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Magukkal a számokkal semmi gond nincs. Szerintem az évektől teljesen függetlenül néz téged éretlennek. Mi nem ismerünk téged.

Úgy értem, hogy két 24 éves között is hatalmas érettségi különbség lehet.

2020. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem érzem magam eretlennek.. :/
2020. ápr. 24. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Emberfüggő. Én sosem voltam az aki szajkózza, hogy a lányok érettebbek, sőt magamat egyenesen gyerekesnek tartottam.

A párom 4 évvel idősebb, de sokszor úgy érzem lehetne többel is :D. Mikor annyi idős volt mint én olyan illetlen, logikátlan idiótaságokat csinált hogy csak pislogtam mikor mesélte.

Szóval próbáld meg szerintem mert 4 év huszonévesen kb semmi.

2020. ápr. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Dehogy az! :D

Még akkor sem, ha mondjuk 14-18 párosról van szó. Ne essünk már túlzásokba! :)

2020. ápr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
24 év különbség se lenne sok😀 De amíg huszonévesen fiú-lányként tekintetek magatokra nő és férfi helyett, addig nem nagyon lehettek felnőve. Az egész megfogalmazásod olyan, mint egy kistinié. Nem inkább 14 és 18 vagytok?
2020. ápr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!