Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljünk az első randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljünk az első randin?

Figyelt kérdés
Mik azok a témák amiket fel lehet hozni?

2020. ápr. 29. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha az első randin nem tudtok beszélgetni, akkor abból nem lesz kapcsolat...
2020. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Érdeklődési kör: hobbi, olvasás, zene, film, természet és állatok iránti szeretet, kirándulás, művészetek iránti érdeklődés

Család, testvérek

Iskola, munkahely

Utazás

Egészség fontossága

Kedvenc étel, ital

2020. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek konkrét témák, ha egy hullámhosszon vagytok, bármiről tudtok beszélgetni, ezt nem lehet előre eltervezni, úgyis alakul. Ha nyögvenyelősen megy, az már régen rossz.
2020. ápr. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamiről eddig is beszélgettetek. Térjetek rá arra, ami a múltkor esetleg félben maradt. Egy csomó esetleges témát felvetett a 2. válaszoló, de ezeken kívül minden-minden téma aktuális lehet (felvetni). Ha a másik azt mondja, hogy nem ért hozzá vagy sosem érdekelte, akkor azt ne folytasd.

Egyébként a randevú (a találka) azért van, hogy beszélgessetek. BÁRMIRŐL az égvilágon! Ezzel ismeritek meg egymás érdeklődési körét. Megtudjátok, hogy a jövőben tudtok-e közös témáról beszélni, egyformán látjátok-e (pl. politika,vallás, művészet de nemcsak ezek) a világot. Minden téma közelebb visz a másik megismeréséhez. Ha sok mindenben egyet értetek, akkor van közös jövő.

Jó, ha tudod, hogy úgysem tudtok mindenben teljesen egyezni. Van, ill. kell lenni más véleménynek is, mert nincs a Földön két ember, aki mindenben teljesen egyetért. Az a fontos, hogy a véleménykülönbség ne legyen áthidalhatatlan. Az, hogy egyiknek tetszik a zöld, a másik nem nem, ez áthidalható, de ha egyik szórja a pénz, a másik takarékos, ez áthidalhatatlan és csakis a civakodások melegágya.

2020. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha két ember egy hullámhosszon van, akkor jönni fog magától az egész. Ha meg nem, nem kell erőltetni. Nyilván azért az ember legyen tájékozott a világ dolgairól, és legyen véleménye dolgokról, de amúgy nem "kötelező" semmiről sem.

Én például első randin sportról beszéltem, úgy, hogy nem is értek hozzá, mert a srác elindította azon a vonalon, mégsem volt semmi baj, pedig tájékozott sem vagyok a témában, de jól esett mindkettőnknek a beszélgetés.

2020. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Amiről eddig is.

Nem tudom, hova tervezitek a randit, de egy-egy helyszín már önmagában adhat beszédtémát, vagy legalábbis egy alapot, amiről elindulhattok.

Például a barátommal egy hónap után mentem el randira és bowlingozni mentünk (tudom, most nem aktuális, de ez egy tök jó program, mert egyszerre van egy fix foglalkozás, de bőven van lehetőségeket szabadon beszélgetni).

Igazából az elején az előző napi beszélgetésünket folytattuk, majd beszélgettünk a bowlingról, ennek kapcsán felmerültek más sportok, ennek kapcsán pedig elmeséltünk pár régebbi történetet magunkról. Szóba kerültek közös ismerősök és, hogy melyikünk mit tervez a hétvégére, ami szintén folytatta a beszélgetést.

Ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor szerintem magától be fog indulni valamilyen módon a beszélgetés, ettől nem kell tartani.

22/L + 23/F

2020. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem idejekoran meg kell beszelni hol legyen az eskuvo es mi legyen a kozos gyerekek neve.
2020. ápr. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!