Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti kiábrándulnátok ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiábrándulnátok ezek után egy férfiból?

Figyelt kérdés
Még a kapcsolat elején tartunk, heti pár alkalommal tudunk találkozni, néhány órára. Többször előfordult, hogy munka után felhívom, hogy legyünk együtt, amikor erős utalásokat teszünk egymásnak, hogy szexelni is fogunk. Én ilyenkor rendetrakok a lakásban, megfürdök, szőrtelenítek, hajatmosok-beszárítom, parfüm, laza smink, illatosító, ágyneműcsere stb.. erre ő eljön úgy, hogy még le sem fürdik, munkaruha, meg mondja is, hogy egyből jött pedig útba esne neki hazaugrani lefürdeni, vagy nálam is elmehetne, de nekem ciki felhozni neki, hogy menjen el lefürödni. Ez igénytelenség nem? Jogosan kezdek kiábrándulni?
2020. máj. 1. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen teljes mértékben jogosan. Szerintem valahogy próbáld ezt meg beszélni vele, mert nagyon gáz ha igy csinál egy férfi, pláne ha már a kapcsolat elején, mi lesz ezután?
2020. máj. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindketten túlzásba is végletekbe estek, te is...
2020. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
En ez esetben mondanam neki, hogy “itt a furdoszoba, adok torulkozot, hogy felfrissitsd magad, addig kinyitok egy uveg bort... ” es szeles mosoly. es ezzel meg is volt az utalas. Nyilvan az alomkepbe egy illatos csinos lovag szajaban viraggal kepe lebegne elottem, de emiatt meg nem irnam le a pasit, ha amugy eddig minden jo volt.
2020. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Én kiábrándulnék. Ha már most, ismerkedéskor ilyen alap dolgok nem érdeklik, jót ne várj a későbbiekben.
2020. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Máskor a zuhany alatt kezdjétek az előjátékot...
2020. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én ezt tisztelenségnek is tartom. Nem úgy jelenik meg előttem ahogy illene. Igen, sajnos már másban is megnyilvánult az igénytelensége.
2020. máj. 1. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Azért, ha nálad sem akar lefürödni, ott van igényesség rendesen...

Te hogy fekszel le vele így, ha te meg a másik véglet vagy? Nem igazán értem.

2020. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk te meg egy cseppet túlzásba viszed szerintem, nem hiszem hogy a szexhez szükség van beszárított hajra és parfümre. A smink meg aztán teljesen felesleges.
2020. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Huhh király lehet az úriember!


Mikor indultam a barátnőmhöz , otthon lezuhanyoztam, aztán nála ismét mielőtt egymásnak estünk volna...

2020. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Már együtt élésnél nyilván nem tud tipp-topp lenni folyamatosan az ember, de az elején próbálom magamból kihozni a legtöbbet, vonzó, és csábító szeretnék lenni, mert az elején pont ettől szép a kapcsolat, de az ő hozzáálla miatt elmegy a kedvem. Lehet én egy kicsit túlzásba viszem, de tőle nem várok el nagy dolgot, csak egy fürdést.
2020. máj. 1. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!