Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érthet az alatt egy 50 es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érthet az alatt egy 50 es férfi, hogy tart tőlem?

Figyelt kérdés
Pár hete megismerkedtem egy férfival, aki 50 éves. 15 évvel vagyok fiatalabb mindketten diplomás vezető beosztású emberek vagyunk. Jól indult minden keresett, randiztunk stb. De most visszábbvett. Megkérdeztem mi az oka amire a válasz ez volt hogy tart tőlem.

2020. máj. 2. 15:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Talán attól tart, hogy sokban kellene változtatnia esetleg a szokásain? 50 éves ember már nem annyira rugalmas.
2020. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg tőle, hogy miért tart tőled, mi adott nála erre okot, meggyőződött-e valóban arról, hogy tartania kell neki tőled. Ha van más kérdésed irányába, tedd fel neki.
2020. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem tőle kérdezed meg? Szerinted mi gondolatolvasók vagyunk?
2020. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
A korkulonbsegtol tart.
2020. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Korkülönbség, meg hogy nem elég jó neked.
2020. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%
Az hulyeség amit az 1 írt.Köztunk is 15 év van.5 éve ismerkedtunk meg.Azóta gyerek is lett.Egy kapcsolatot valaki vagy akar vagy nem!A föbbi az kifogás!
2020. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Lehet megismert egy kicsit es nem szeretne veled lenni.


Mondjuk hogy itt kerdezoskodsz az mar mutat valamit

2020. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Na akkor majd én, FÉRFI szemszögből.


Én is mondtam ilyet nőnek, ő egyből tudta, hogy mit jelent.

Azt, hogy féltem attól, hogy elveszítem a kontrollt, és arra rámegy az életem. A munkám, a nejem, a gyerekem, a barátnőm. Minden.

Mert tudtam, hogy bármit megtennék érte, és beleőrülnék és belebuknék amikor elhagyna.

2020. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Egy ötvenéves pasi másra vágyik mint egy 35 éves nő. Túl sok a korkülönbség.

Megmondom őszintén, negyven éves vagyok, de nekem is öregek az ötvenes pasik, és ezt tudják is. Te nem tudod, mert nem voltál még ötven. De ő már volt 35.

Szal, le lehet pontozni, de sajnos ez lehet a dologban. Ötvenévesen azeer már számot vetnek a pasik hogyis tovább.

Beszéltem nem egy, nem kettővel. Nem tudnak és nem is akarnak lépést tartani egy 35 éves nővel.

Ez nem azt jelenti hogy nem tetszel neki, és rajtad is sok múlik hogy milyen vagy vele. Nem letenni akarom őket, és nem is a lepattant züllött formákról beszélek, de nyilván a korosztályával fogja ezt megvitatni és nem veled, de ha okos nő vagy, akkor érted.

2020. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

9.-nek.


Igaz!


Én 40+ vagyok, és nekem sem kell 35+ -os nő.

20-30 az ideális. Nekem.

2020. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!