Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol érdemes ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina2418 kérdése:

Szerintetek hol érdemes ma randizni ha az ember komoly kapcsolatot keres? Helyeket, oldalakat, mondjatok ahol lehet ismerkedni. Előre is hálás vagyok a pozitív válaszokért

Figyelt kérdés
Feltettem azt a kérdést néhány napja hogy miért van van az hogy a társkeresőkön a legtöbb pasi csak szexet akar és nem vágyik komoly kapcsolatra ? És sokan engem hibáztattak mert nem olyan helyen keresem. Na már most akkor töltetek kérdezem hogy hol érdemes próbálkozni?

2020. máj. 11. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokan leszólják, de szerintem a Tündérén igenis lehet komoly kapcsolatot tálalni. A párommal is ott "találkoztunk". Csak írd oda, hogy kapcsolatot szeretnél és ugy is beszélj a nőkkel, ne rögtön randit kérj és dickpicet küldj:)


Sok sikert!


22n 30f

2020. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

A neten az a baj, ha lány vagy, hogy fogsz kapni 8 millió levelet.

Nem tilos Neked sem keresgélni ott, de jó pszichomókusnak kéne hozzá lenni. :(

Elég időrabló dolog.


Lehet, face-n jobban lehet ismerkedni.

2020. máj. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Tinderen találtam párt tavaly, de megelőzte jopar értelmetlen randi ami csak időpazarlás volt.
2020. máj. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok bulizós típus, ezért az internetre hagyatkoztam. Sok társkereső oldalon fent voltam, volt rengeteg negatív tapasztalatom, ám a páromat mégis egy ilyen oldalon találtam meg. Négy éve vagyunk együtt, a Badoon ismerkedtünk meg.


Nem könnyű, az biztos. Viszont nincs tuti tipp, mindenhol van ilyen is, olyan is.

2020. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor javaslom a privát üzenet gombot itt a válaszom alatt. :) Társkeresőkön se lehetetlen, csak jól kell válogatni és leszűrni a jelekből, hogy ki mit akar. Élőben pedig a legjobb valami csoportos tevékenység kapcsán ismerkedni, ahol vadott a közös téma. Ez lehet egyetem, sport, tánc óra, önkéntesség, fesztivál, bármi kultúr program ahol emberek megfordulnak.
2020. máj. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat főleg az utolsót meg fogom fogadni mindent
2020. máj. 11. 13:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!