Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-35 év közötti férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 év közötti férfiak! Ti miért vagytok most éppen szinglik? Tervezitek megtalálni az egyetlent?

Figyelt kérdés
Vagy még úsztok az árral komolytalanul ennyi idősen is?

2020. máj. 11. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nézek ki jól, inkább nem zaklatom a nőket. Nekem is, nekik is jobb így.
2020. máj. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
36 leszek, és nem tervezem megtalálni az igazit. Elég érett vagyok, hogy tudjam, minden féri egyedül a legboldogabb. Akik körülöttem kapcsolatban, házasságban élnek, le vannak pusztulva, mind alkoholisták, depressziósak mert nem tudják hogyan teremtsék elő a családnak a betevőt minden héten (nem mindenki keres 4-500 nettót). Én meg eddig 6 szor voltam kapcsolatban, tudom h nem ad semmi jót, szexet a pénzeden is vehetsz és minőségibbet, mint bármely libától párkapcsolatban. Mindig feszült voltam, h az aktuális asszonynnak megfeleljek, meg a családjának. Be kellett osztani a pénzemet, időmet. Na ennek vége, végre magamra koncentrálhatok már 4. éve, és teljesen feldob ez.
2020. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát ezt szomorúan olvasom.. Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid voltak.
2020. máj. 11. 17:18
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
nemcsak nekem, mindenkinek. Majd neked is ilyenek lesznek. Légy egyedül boldog, ez a legfontosabb.
2020. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Táras táncbulikon ismerkedek, karantén előtt szingli voltam, így azóta is.

Nem hiszem az "egyetlen"-ben. Sok nő tökéletes társam lehetne. Igen, meg fogom találni.


35F

2020. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Engem is ért sok csalódás, és közben teltek az évek. 28 vagyok és még képben sincs a megfelelő férfi! Engem ez elkeserít.
2020. máj. 11. 17:22
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

Lássuk csak.


Most pont 35 éves vagyok.


2 éve elváltam.


1. még 1x nem akarok megházasodni, ezzel eleve legalább a nők 30-40%-át elvesztettem ha hosszútávú kapcsolatot szeretnék

2. gyereket sem szeretnék, ezzel még 30-40%-át elvesztettem a nőknek akivel hosszútávú kapcsolat lehetne


Szóval marad kb 20%-a a nőknek akiknél lehet esélyem.

Mármint hosszútávra.


De ebből kb 15%-nak tuti nem kellenék én külsőre.

Nekem kb 4%-uk nem kellene külsőre.


ergo marad 1% akiket bazira nem tudom hol fogom megtalálni.

Jelenleg a hol és a mikor a kérdés.


Az elmúlt 2 évben 2 kapcsolatom volt de csak rövid ideig tartott, pár hónapig. ÉS lehet, hogy csak ilyen fog jutni, de akkor hazudnom kell állandóan.

2020. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért vagyok szingli mert idáig a lakásért, kocsiért, stabil életkörülményekért dolgoztam. Viszont most hogy ezek meglettek jött a koronavírus... :D
2020. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

31 vagyok! Ilyenkor már felgyorsulnak az évek! Legalábbis úgy tűnik hogy, olyan gyorsan elmúlik az idő!

Nehezen tudok megbízni egy lányban! De ami késik, az nem múlik csak, a megfelelő társat kell megtalálni/vagy társnak kell megtalálnia!☺️

2020. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kire9822 válasza:

22 vagyok

Igazándiból utóbbi időben totál rá zsongtam a barátnő témára, mivel utoljára 2012ben volt és most sorra kaptam a vissza utasításokat ettől iszonyat magam alatt lettem és csak rosszabb lett.

Önbizalom hiány lvl9999999999.9

2020. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!