Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavarna, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha kiderülne a randipartneretekről, hogy előttetek már sok emberrel lefeküdt?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ha az előtt történt mielőtt elkezdtünk randizni egymással és van második alakalom is.
2020. máj. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Mi számít soknak? A mániákus bszógépeket nem szeretem, de ha valaki élvezte az életét, volt kapcsolata is meg futókalandja is, az teljesen oké
2020. máj. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Igen. De mivel nekem is sok partnerem volt, ezért én sem szoktam elmondani az igazat ezzel kapcsolatban. Tudom hogy ez nem egészséges se nálam hogy ilyen sok volt, se másnál nem az ha neki. Egyelőre felezni szoktam a valódi számot, de már erre is sok csaj mondta, hogy "hű de sok".


Kb 22-23 lánnyal voltam, de mindezt úgy hogy 21 éves koromig szűz voltam. Aztán úgy éreztem valamit be kell pótolnom, ezért kb 1,5 év alatt voltam 15-tel. Utána már lenyugodtam, azóta kapcsolat keresésre koncentrálok, ami már volt hogy sikerült is.


26/F

2020. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen

F38

2020. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem, mert tudom, hogy úgyse leszünk "együtt" úgy igazán, sokáig meg pláne nem. Szóval nem releváns a dolog. Egyedül akkor, ha "épp akkor" változott meg és lett valami turbóvallásos vagy turbóerényes valaki.
2020. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarna, szíve joga úgy élni a szexualitását.
2020. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Mivel komolyak voltak a szándékaim, igen, bizonyos szám fölött zavart, mert attól tartottam, hogy én is csak egy leszek a sok közül rövidesen.
2020. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Kuka.
2020. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna,az a múlt,kit èrdekel?
2020. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Max. ha úgy állt hozzájuk, hogy "egyszer jó lesz", meg "majd zacskót húzok a fejére." Meg utána haverokkal kibeszélés. Tudjátok, ezek a tipikus tirpák fazonok. Az kiábrándít.
2020. máj. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!