Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellemetlen, de nőként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen, de nőként hogyan kell kezdeményezni? Vannak esetleg bevált ötletek?

Figyelt kérdés

Légyszi ne írjátok, hogy úgy mint férfiként, meg 21.század, meg mit képzelek hogy nem tudom, stb... Így is kicsit idegben vagyok miatta. Van egy férfi akivel úgy tűnik, kölcsönösen tetszünk egymásnak, de ő visszafogottabb egyéniség és nem kezdeményez. Persze nem biztos, hogy ezért nem.... de én már azon gondolkodom, hogy megpróbálom én, csak egyrészt én sem vagyok az a szuper extrovertált minden lében kanál típus, másrészt semmi tapasztalatom nincs a kezdeményezésben, harmadrészt, félek a visszautasítástól, vagy hogy kellemetlen helyzetbe kerülök. Hogyan lehetne megpróbálnom, hogy ne jöjjek ki rosszul belőle? Tudtok adni tippet? Pl.ha megmondanám neki, hogy nagyon kedvelem, utána mit mondjak? Vagy ezt ne is mondjam neki? Vagy hívjam el sétálni vagy valami? Nem merem így direkt elhívni szerintem. Valami lightosabb kezdeményezés jó lenne.

Tudom egy rakás szerencsétlenségnek tűnhetek most, nézzetek el és légyszi segítsetek.


2020. máj. 23. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem kezdetnek elég annyi, hogy elhivod egy italra.
2020. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
45%

Szia, van kedved meginni velem egy kávét?

Ehhez aztán nagy ész kell...

2020. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Te nő vagy, így a legegyszerűbb szöveg is elég.


Kérdezd meg miket szokott enni mi a kedvenc sütije, édes vagy inkább sós szájú, szereti e a kávét....aztán megkérdezheted ,. hogy nincs e kedve megenni egy olyat vagy meginni veled egy olyat valamikor.


Lehet, hogy átlátszó, de bazira mindegy mit mond ilyenkor az ember a végkifejlet ugyanaz.

2020. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Dehogy tűnsz szerencsétlennek!Inkább a pasi az, akinek ha bejössz nem mer kezdeményezni.


Azért óvatosan bánj azzal,hogy mondasz Neki bármit is ami konkrétan arra utal,hogy tetszik Neked. Én pl. nem hívnám el randizni, nem mondanám Neki,hogy kedvelem.


Valami női praktikával egy teljesen közömbös téma kapcsán keveredj Vele beszélgetésbe amit tovább vihet Ő a randi irányába - ha akar.

Nem tudom,hogy honnan ismeritek egymást, hol szoktatok találkozni?Ha munkahelyen munka ügyben, ha szabadi/sport/baráti társaság kapcsán találkoztok akkor azzal kapcsolatban fordulj Hozzá.

Akármilyen bátortalan ha elkezded a beszélgetést meg fogja ragadni az alkalmat. Ha mégsem, akkor hagyd. Vagy nem jössz be Neki, vagy annyira szerencsétlen,hogy nem érdemes Vele ismerkedned.

2020. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Jól bevált trükk, hogy segítséget kérsz tőle. Nem indul a fűnyíró, kocsi olajszintjét kéne megnézni, izzót kicserélni, stb. Ha segít az már jó jel, utána kínáld meg egy kávéval. 4-10 nap múlva ismételd meg ezt. Ha ebből sem veszi a lapot, akkor engedd el.
2020. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, milyen az érdeklődési körötök, de elhívhatod valamilyen programra (tudom, most éppen kihalás van, de azért csak akad valamilyen kiállítás, koncert, esemény, ahová el tudnátok menni). Mondd, hogy tudsz egy rendezvényt, csak éppen egyedül nem akarsz menni, és örülnél, ha ő elkísérne, mert szimpatikus a számodra, és így legalább lenne alkalmatok megismerni egymást. De akár őszintén elmondhatod azt is, hogy szeretnéd őt megismerni, és nem kell semmilyen köntörfalazás. Szerintem egy normális, értelmes férfi tudja kezelni ezt a helyzetet, és nem hinném, hogy ebből rád nézve komolyabb probléma adódna. Amúgy valószínűleg ő is bizonytalan, feltehetően nem adtál neki pozitív visszajelzéseket, vagy ha adtál, akkor nem tudta ezeket értelmezni, vagy nem bízik a jelekben, és ő is fél, hogy számára is kellemetlen lenne, ha visszautasítanád.
2020. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondj annyit h pl. szombatra semmi programod, unatkozni fogsz egésznap.
2020. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen közegben szoktatok találkozni egymással, szerintem attól is függ.
2020. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, kérdező, nekem hónapok óta tetszik egy srác, akivel csak futólag találkoztam párszor, de kapcsolatban voltam egészen mostanáig és most lett aktuális lett a dolog. Én ráírtam azzal az indokkal, hogy a munkájáról lenne pár kérdésem, mert kollégák vagyunk szakma szerint, ha úgy nézzük, aztán egyik alkalommal megemlítettem, hogy lenne-e kedve beszélgetni valamikor. Hát lett :D
2020. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem mered élőben, akkor írj rá a neten, már ha tudod a nevét.
2020. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!