Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek összejönne ígyis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejönne ígyis velem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy raszta srac. Szereny es atlagos. Tipikusan raillik az a stilus amit kepvisel. En jo hatterrel illetve most mar jo sajat onallo anyagi helyzettel rendelkezek, sikeres vagyok a munkamba. Szeretem a luxust, ez latszik is rajtam. Nem tudom ettol fuggetlenul szoba allna e egyaltalan velem hogy nem egy reteg vagyunk es nem ugyanazt a stilust kepviseljuk. A materialis dolgok engem nem erdekelnek egy kapcsolatban. Szerintem tetszehetek neki en is legalabb is a jelek arra utalnak. Szerintetek?

2020. máj. 25. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha látszik rajtad, hogy ennyire high-end kategória vagy, úgysem fog veled kezdeni mert nincs értelme.
2020. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Az a kérdés, dögös kis macska vagy-e?
2020. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Parasztgyerek ***** válasza:
Nekem is tetszett olyan csaj, aki elég anyagias, hosszú idő után elengedtem a dolgot. Aztán volt akivel együtt is éltem egy ideig. Hiába van nekem is pénzem, az nem jelenti egyből azt, hogy luxus dolgokra, vagy körülményekre vágyok. Sok feszültség volt belőle, bár nem ez miatt szakítottunk. Ha van esze, nem jön össze veled. Ha csak nem vágyik negatív tapasztalatokra. Kicsi az esély rá, hogy hosszútávon működőképes legyen a kapcsolat. Ha csak meg nem tetszik neki annyira a jampiskodás. Az élet kiszámíthatatla!
2020. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem a luxust, ez latszik is rajtam."

"A materialis dolgok engem nem erdekelnek egy kapcsolatban."


Hány éves vagy? Mert ha csak pár éve estél ki az életbe az egyetemről és addig anyuék finanszírozták az öltözködést, lakhatást, kocsit és bulikat, addig lehet, hogy nem tűnik nagy paradoxonnak a fenti 2 kiragadott mondatod.

De majd nézd meg anyuék fejét, amikor megtudják, hogy egy rasztás trógerrel álltál össze... Majd ők tőlem részletesebben kifejtik az álláspontjukat. Gimisként még elmegy, ha a bakfis lányuk "bekattant", de felnőtt nőként már másabb a helyzet.


Ha pedig idősebb vagy, akkor majd a baráti kör reakciói lesznek érdekesek, amikor beállítasz vele... Elképzelted a kínos mosolyokat, gúnyos összesúgást pl. amikor elviszed a kedvenc éttermedbe/kávéházadba? Illetve lehet, hogy a srácot is zavarná, ha ki kellene csípnie magát (különben be sem engednék) aztán végig feszengene... Illetve azt sem tudom, hogy mi lenne a közös téma.

Egy példa: mi lesz, ha te egzotikus helyre mennél, ő meg a Tisza-tóra? Valakinek mindig engedni kell majd (másban is), ezért szerintem nem szerencsés a két külön világot keverni.

2020. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!