Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viszonyulnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyulnátok hozzá, ha egy lány a munkamegbeszélésnek hívott találkozó végén ismerkedést kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Elég speciális a szituáció, van egy srác, aki nagyon-nagyon tetszik, személyesen még sosem találkoztunk, tudtommal szingli. Kiírta Instára, hogy xy területen jártas embert keres, amihez én pont értek, ilyen területen dolgozom. Gondoltam, hogy írok neki, hogy nagyon szívesen segítek neki ebben, de a részletek átbeszélése miatt szerencsésebb lenne személyesen találkoznunk. Ha belemegy, akkor beszélnénk erről, amiben a segítséget kérte, majd találkozó végén felhoznám neki, hogy lenne-e kedve nemcsak munkaügyben találkozni a későbbiekben. Jó ötlet lenne vagy ez már túlzott nyomulás?
2020. máj. 26. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rossz ötlet.

Munkaügyben akar tárgyalni, te meg párkeresésre használnád az alkalmat.

Felállna, és közölné, hogy nem ez a találkozó tárgya, és ott hagyna.

Nem sértegetni akarlak, de magad is érzed, hogy ez mennyire ostoba, majdnem liba ötlet.

2020. máj. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, először mindenképp segítenék neki, majd miután megbeszéltük amit kell, csak utána hoznám fel neki, hogy nagyon szimpatikusnak találom és többet is el tudnék képzelni vele, ha ő is nyitott rá.
2020. máj. 28. 07:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld, én nem venném rossz néven. De ne legyél túl átlátszó, csak finom célozgatás. Nem kizárt, hogy ő esetleg ezután visszamondja a munkakapcsolatot is, de ez gondolom téged nem aggasztana. Úgyhogy csináld.
2020. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem túlzott nyomulás, ha ilyen hangnemben teszed fel neki.
2020. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó ötlet szerintem, sok sikert! :)
2020. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!