Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jo Randi lenne ? a lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jo Randi lenne ? a lany fel a madaraktol igy kiulos hely nem jo de enni szeret. Veszek a sparban kajat piat es megesszuk az ikeban AZ egy egyik berendezett szobaban ? ugye ott nem tudunk fel es jol felmennenk szerintetek jo meglepi?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 20:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Az Ikeában elküldenek a francba, csak kínos helyzetbe hozod.
2020. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Fél a madaraktól? Mert mennyire életszerű, hogy vérszomjas galambok támadnak rátok és kieszik a kezetekből a kaját? Inkább sétálni menjetek akkor már.
2020. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
nem szeret setalni. mas regebbi csajaimmal gyakran randiztsm AZ ikebana es a kutya se szolt rank marmint AZ ágyban pettingeltunk. es nem szolt senki. ugye most kajalni nem lehet mashol es ezert gondoltam erre.
2020. máj. 26. 20:35
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha engem IKEA-ba akarnának így vinni randizni, akkor ott el is köszönnék. :S
2020. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon prosztó dolog. Ha nekem ilyen randiötlettel állna elő valaki, elküldeném a francba.
2020. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, mekkora dürhő paraszt vagy te? Az egy dolog, hogy az ikeában a berendezett étkezőben ennél, de ott pettingeltetek az exeiddel? Ekkora igénytelen surmóságot...
2020. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem röhejes, már ne is haragudj.

Miért nem ültök be egy étkezdébe, cukrászdába, kávézóba? Vagy miért nem mentek el egyikőtökhöz közösen sütögetni? Bármelyik hangulatosabban, mint a SPAR-ban venni valamit (egyedül a pékáruk jutnak eszembe, amiket nem kell megsütni, megfőzni) és azt megenni.

Egyébként attól, hogy szeret enni, nem biztos, hogy erre kell építeni egy randit. Igaz, még nem nyílt meg minden hely, de számtalan remek beltéri program van.

Ha mindenképp az IKEA-ba szeretnétek menni, akkor miért nem ott vesztek valamit? Nagyon jó áron lehet enni hot-dog-ot, fánkokat és különböző svéd különlegességeket.

Beülni egy berendezett szobába és ott enni pedig nem tudom másképp mondani, borzasztó proli dolog. Rendben, volt, hogy nem buktál le. És? Attól még kifejezetten bunkó dolog és nagyot csalódnék a páromban, hogy emberileg itt tart.

22/L

2020. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nincs nyitva egy elkezdem se csak kulter pestiek vagyunk
2020. máj. 26. 20:46
 9/34 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak troll, ilyen nincs.
2020. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

Ma is érdemes volt felnézni ide. :DD

Mekkora dürhő prosztó dolog, ráadásul nyitva sincs.

Ez valami fogyatékos szakkör? :D

2020. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!