Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a 177cm magas, kicsit sovány, zöldes barna szemű és fekete hajú pasik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyéb adottságaid?
2010. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem én csak a 176 centisekre bukom. Többiek kizárva! :)))


Egyébként meg ugye tisztában vagy vele, hogy ezeken semmi de semmi nem múlik. A színek, magasság, testalkat semmit nem árul a kisugárzásodról, a viselkedésedről, az intelligenciádról, de még arról sem, hogy egyáltalán mennyire vagy vonzó. A nők nem hajszínre, szemszínre buknak, hanem kisugárzásra.


25/L

2010. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz így megmondani, nekem pl fontos az arc. Egybe kellene látni az embert, ezzel a pár jellemzővel még nem írtad le az embert, lehet, hogy van olyan, aki ezzel a leírással bejönne, de van aki ugyanezzel nem. Egyébként nem szeretem a kicsit soványakat, szeretem, ha egy férfi férfias testalkatú. Pl közülük tudnék válogatni: [link]
2010. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

15:36

Igen, tudom, hogy ez így van, de most csak a kérdésre válaszoljatok oké?:D

Be kell érnetek ennyi információval:P

2010. júl. 30. 15:38
 5/20 A kérdező kommentje:

15:37

Nem vagyok egy kigyúrt állat, nincs szükségem izmokra, mindent meg tudok így is csinálni nagy izmok nélkül is, azért meg nem fogok éveken át edzeni hogy megfeleljek bizonyos nőknek!

2010. júl. 30. 15:39
 6/20 anonim ***** válasza:
Halvány fogalmam sincs, attól, hogy ennyi meg annyi centi vagy még lehetsz csúnya..
2010. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A másik srác aki hasonlót írt ki persze tudtatok normálisan válaszolni, ott egy ilyen sincs hogy nem tudom kevés az adat meg stb.

A kiemelt kérdések közt van.

2010. júl. 30. 15:45
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem azért csajozom, hogy megfeleljek a nőknek, hanem azt deritem ki, hogy ő megfelel-e nekem
2010. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
erröl nem lehet megmondani, lehet hogy most valaki igy néz ki amit leirtál de érdekes arc berendezése van és visza taszito és akor persze nemjön be, de lehet hogy jolnéz ki és akor bejön ezt igy nem lehet megálapitani, kép kel
2010. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

oké akkor én válaszolok. szeretem, ha a fiú kicsit magasabb, olyan 185 körül, mert én is magas vagyok. szeretem, ha egy fiú izmos, de persze nem kell túlzásokba esni. a fekete hajat és a zöld szemet imádom:)

de persze nem ezeken a dolgokon múlik az egész, csak gondoltam, ha eddig senki nem válaszolt rendesen, majd én megteszem :D

17L

2010. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!