Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak facen egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak facen egy lánynak aki tetszik? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval az osztály társam 2 éve mindigis tetszet de egy másik osztály társamal volt.

Aztán instára rakott ki ilyen kerdezos cuccot nemis tudom mi a jó szó erre de volt egy pontozos kérdés én azt választottam és 10/9et adott.(mármint rám ertitek?)

Aztán instan privátba beszéltünk pár sort feljött, hogy ki milyen filmeket szeret.

Aztán ma Facebokon a napjába kitett magáról egy képet én pedig küldtem és egy üzenetett"Beautiful😮" erre kaptam válasznak hogy"thank you" na nem pont erre a válaszra számítottam 😂

Nincs valami tippetek hogy mivel tudnék egy beszélgetést ezek után be indítani?


2020. máj. 29. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mizu! Tecel!
2020. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem tud helyesen írni?
2020. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg kevésbé retardált választ kaphatók?
2020. máj. 29. 23:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a válaszok retardáltak, hanem tényleg a helyesírás, és a fogalmazás is. Tizenéves kategória, de így egy értelmes alsós sem ír.
2020. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alsósnak kicsit nagy vagyok 18 évesen 😬 De szerintem érhető a kérdés
2020. máj. 30. 00:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egész írás, de főleg az első sorok mintha egy harmadikos gyerekről tanúskodnának.
2020. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor megpróbálom érhetőbben egyszerűsítve írni.

A lényeg hogy instagramon a lány 10/9 et adott a külsömre aztán ott beszélgetünk pár sort.

Ma messengeren a napjába ki tett magáról egy képet gondoltam írok neki valami kedveset azt írtam "Beautiful 😮".

Erre válaszként kaptam hogy" Thanks You"

Igy érthető?

2020. máj. 30. 00:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a 18 éves színvonal? Mint egy alsós. És miért kell idegen nyelven, a magyar már nem jó? Bár, ilyen helyesírással hagyni kéne.

írok neki valami kedveset azt írtam "Beautiful 😮".

Erre válaszként kaptam hogy" Thanks You"

Ez ma egy beszélgetés, fiatalok közt? Micsoda szókincs. Csoda, hogy itt tartunk?

2020. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak itt gondok, ha nem tudsz magadtól írni egy üzenetet a lánynak. Azért nem annyira nehéz feladat. Ha teljesen ismeretlen lenne oké azt mondom elsülhet balul, de ha volt osztálytárs akkor még téma is akad bőven. Mintha csak az ismerőseiddel beszélgetnél, nem kell túl tolni. Csak egy lány :D
2020. máj. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tizenhármas ***** válasza:
Nincs tini kapcsolatok kategoria? Egyebkent meg ne bonyolits tul semmit csak irj ra, majd latod hogy mi lesz belole. Legrosszabb esetben nem jottok ki jol.
2020. máj. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!