Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annie Smile modell csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annie Smile modell csak a melle miatt tetszik annyira a férfiaknak?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 31. 11:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
[link] Azért ekkora mennyiségű VAKOLAT, ha tetszik valakinek....akkor egészségére :"D
2020. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egyáltalán nem szép, nekem nem jönnek be az ennyire mű kinézetű nők. Nagyon nem.
2020. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
2. vagyok... #1, fúj, kifejezetten ronda ezen a képen. :D
2020. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
94%

Azért ezt a csajt mindennek nevezném, csak "modellnek" nem. Az nem modellkedés, hogy minden képen valami szadomazó cuccban, mindenedet kipakolva 50 kg vakolattal pózolsz. Ez a gáz kategória. Gáz, hogy egy lány csak azzal tud érvényesülni, hogy közszemlére teszi és minden képen kipakolja a csöcseit.

Megnézném smink nélkül.... Mert ez a sminkmennyiség, ami rajta van, az valami brutális. És még így sem szép. Irtó mű...

2020. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
86%
Meg a feneke miatt. Az arca....azt hagyjuk.
2020. máj. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Mar bocs, de erre azert kell ennyi vakolat, mert ez egy lo, eppenhogy nem nyihog.
2020. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

#4: Modellkedik. több cég felkérte a reklámjaihoz.

SMink nélkül sem ronda, de olyan átlagosan szép. Úgy értem, én semmi pluszt nem látok rajta, semmi karaktert. Nem lesz Palvin Barbi szintű modell soha.

Az alakja viszont nagyon szép.


N

2020. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
76%
Hat nem a feje miatt, az biztos, de a teste mindegyik resze szep, nem csak a melle.
2020. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

#4-esnél a pont. Régebbről már láttam ezt a csajt. Számomra az nem modellkedés, hogy már tizenéves kipakolod fb-re a melleidet meg egy szál tangában pózolsz. Ez iszonyat ízléstelen és rendkívül gáz. Egy modellnek nem kell félmeztelenül pucsítania minden egyes képen, ahhoz hogy értékes és érdekes legyen. Az az embertelen vakolatmennyiség meg no komment. Smink nélkül meg fel sem lehet ismerni, elég megnézni neten azt a temérdek fotót, videót, ahol kb hasonló kinézetűre sminkelt csajok vannak, hogy hogyan is néznek ki smink nélkül. Az egész csaj mű.

Ráadásul az külön gáz, hogy mindenféle ilyen legalja, proli, noname, fülvérzést okozó "raj" videóklippjében, szintén ugye csöcsöt-segget kipakolva vonaglik. Múltkor osztotta meg valaki fb-n, azt hittem lefordulok a székről röhögésemben. Gáz, nagyon.

2020. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
24%
Ugyan, ugyan... :D Attól még, hogy online ilyen butaságokkal nyugtatjátok magatokat, offline nem lesztek szebbek. Ez a nő klasszisokkal szebb a magyar nők cirka 95%-ánál. Igen, sok helyen tényleg sok a smink, de ez a nő anélkül sem ronda. Ráadásul gyönyörű a haja, ami eredeti is, a legtöbb nőnek ilye kis max hátközépig érő pár szál haja van, ami seszínű. A teste is bőven-bőven kiemelkedik az átlagból. Megnézném, az itt fikázókat választaná pl. egy multimilliomos vagy ezt a csajt. Naná, hogy ezt a csajt. Gyönyörű szép és ezen nem változtat, hogy itt mit fröcsögnek. :D
2020. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!