Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Részegen jött randizni. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen jött randizni. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az úriember bizonyítvány osztóról jött hozzám, ahol 3x koccintottak az eredményre. Nem nagyon tudom hova tenni a helyzetet...

Ti hogyan reagálnátok? Nevetnétek egy jót, vagy a másik véglet, egyből otthagynátok a pcsbe?

Tud beszélni (úgyahogy), szóval nem itta le magát a sárga földig, csak szétáll a szeme. Szerintetek folytassam az ismerkedést "legalább van egy jó sztorink" cimszóval, rúgjam ki, vagy mi legyen?

(Tudom hogy döntésképtelennek tűnök, ebben az is vagyok, mert nagyon durván új a helyzet).

Mindketten 20 évesek vagyunk



2020. jún. 8. 18:34
A kérdező szavazást indított:
(-2) Megbocsáthatatlan, dobd ki!
(-1) Méghogy úriember? Nálam első és utolsó dobása lenne, de adj neki még egy esélyt...
(0) Számomra semleges lenne, előfordul hogy kiszámithatatlan hel,zetbe kerülünk.
(1) Picit viccesnek is tartanám, miért kéne kidobni? Ne legyél ennyire merev...
(2) Szét röhögném az agyam, mekkora nagy forma lehet már a srác:D Ki ne dobd, mevessetek ezen együtt!
50 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Mit akarsz egy alkesztől? Verést?
2020. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, használd ki az alkalmat, most biztosan őszinte állapotban van...

"Az úriember bizonyítvány osztóról jött hozzám, ahol 3x koccintottak az eredményre." - ez meg nem tudom, hogy jön az alkoholizmushoz, kedves egészségükre...

2020. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
Jóképű? Akkor nézd el neki. :)
2020. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha legközelebbi randin is iszik,akkor hanyagold,de még egy esélyt adnék neki.
2020. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!