Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek első randira milyen ötlet elmenni dodzsemezni vagy minigolfozni, esetleg gokartozni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Első randira szerintem nem annyira jó. Először inkább olyan helyre menjetek, ahol beszélgetni tudtok. Később jöhetnek majd ezek is.
2020. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Elsőre inkább valami beszélgetős
2020. jún. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Az első randi nálam mindig ez: sétálni és beszélgetni valami szép helyen, kb. másfél-két órán keresztül.
2020. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Első randira rövid programokat válasszál. Nem akarsz olyan szituációba kerülni, amikor már tudod, hogy nem lesz belőle semmi, de még egy órán át ott kell ülnöd mellette (pl. mozi).

Továbbá, főleg az elején, fontos a kommunikáció. Minigolfnál még menne, de a többi ötleted nem ad rá lehetőséget.


Szerintem ne csinálj belőle ügyet. Kezdjetek egy kávéval és utána séta.

2020. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ha szereti a lány ezeket, akkor jó ötlet és előtte meg utána is lehet beszélgetni
2020. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy jobb pubba vidd, vagy romkocsma stb... 1-2 üveg borika, azt már fekszik is. Ha nem így csinálod, majd más fogja így csinálni, te meg max befizetted egy gokartozra :) Ne azt hidd, hogy csak te vagy :) Egy mai "nő" ha van 5 jelentkező, mind az 5el lefekszik, azt a legjobb megmarad meg, téged meg megse ismert úgy igazán :)
2020. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sétálás+beszélgetés esetén milyennek tartjátok az Állatkertet?
2020. jún. 18. 12:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez jobb lenne, nekem személy szerint nagyon tetszene (bár ez is személyfüggő, biztos van aki nincs annyira oda az állatkertekért)

csak olyankor menjetek, amikor nincs nagy tömeg

2020. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ezek szuper programok, én oda-vissza lennék, ha ilyen helyre mennénk randizni. Őszintén én már eléggé unom a séta+kávé kombót, valami egyedibbel nálam már nyert ügye van. Nálam ez 10/10es program lenne.

25n

2020. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az adott lányt kérdezd inkább :). Én nem szeretem a gokartot, dodzsemet, de a minigolf nagyon jó gyerekkori emlékeket hívnak elő, le lehetne vele venni a lábamról. Nem is egy hosszú program, sok helyen van egy kávézó is mellé, ahol le lehet ülni. Más meg mást szeret. Én az Állatkertbe nem szívesen mennék, de mondjuk az ELTE Füvészkertjébe igen. De látod, milyen vegyesek a válaszok: minden az adott csajszitól függ.
2020. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!