Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Erre mit lépnétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, tőlem 1,5 évvel idősebb. A családom barátja. Szombaton elvitt engem meg a családomat egy luxus étterembe, ahol bevallotta az egész családom előtt, hogy tetszek neki. Ez, után csendben ettünk tovább. Amikor, haza vittük a fiút, úgy szállt ki a kocsiból, hogy gondoljam meg amit mondott és találkozhatnánk még.

Nos, nekem nem kell a luxus, hogy elcsábítson valaki.

Én megelégszem aakár egy átlag színtű kisétterem, kajáldával is.

Semmi közös nincs köztünk, csak esetleg az, hogy mindketten szeretjük az állatokat, semmi több.

Egyelőrre nem szeretnék kialakítani egy új kapcsolatot, mert 2 hete lett vége az előző partneremmel.



2020. jún. 23. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a pasi? Mintha lánykérés lett volna kb. Gyerekes.
2020. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy ne haragudjon, de nem viszonzom az érdeklődését. Ez a megoldás, amit választott is elég riasztó, sokkal egyszerűbb lett volna elhívnia valahova.
2020. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez eléggé debil es bunkó viselkedés volt tőle. Azt hitte hirtelen megvehet kilóra? Előtte semmi közeledés, meg érdeklődés irántad, csak így a család előtt?! Biztosan nem állnék vele szóba többet a büdös életben sem. Lehet aranyból a farka, meg más is, de az agyában sajnos csak víz van.
2020. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez nagyon sok lenne. Mintha a kapcsolat egy üzlet lenne, hogy gondold át az ajánlatát. Ráadásul így mintha megakarna venni, rosszul vagyok az ilyentől.
2020. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De hiszen megválaszoltad... nem akarod, kész. Ezt vele is közölhetnéd....
2020. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a sztoriban az a legparább, hogy az egész családod előtt közölte ezt, nem négyszemközt. Az, hogy gyakorlatilag megpróbált “megvásárolni”, a luxus éttermi meghívással akart elcsábítani, már csak hab a tortán.
2020. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#1 ő 24 éves.

Köszönöm szépen mindenkinek, főleg, hogy megerősítették, mert én is így gondolom az egészet. Mindenkinek ment a zöld pipa.

2020. jún. 23. 16:57
 8/13 A kérdező kommentje:

Adjatok tanácsot újra légyszi.

Még a kérdésem kiírása utáni napokban megmondtam, a srácot. Azóta el telt kb. fél év, nem érdeklődött meg semmi. Ugyan úgy a család barátja maradt, csak én kerültem és kerülöm is, mert tudom hogy teszek neki még mindig.


Erre párnapja vett nekem egy hatalmas plüss macit és gyémánt karkötőt. Azt mondta, hogy a barátságunk jele ként. Nos,én nem mondhat ám, hogy barátok lennénk és barátok ilyet nem vesznek a másikuknak.

A szobám is kicsi, így is alig férek el, ezt ő is tudja mert már látta amikor itt volt a tesómnál. Fogalmam sincs hogy mit csináljak...már kezd nagyon elegem lenni.

2021. jan. 3. 16:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elküldeném a fenébe, mostmár nem finoman, mert abból nem ért, úgy látszik!
2021. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

"Semmi közös nincs köztünk, csak esetleg az, hogy mindketten szeretjük az állatokat, semmi több."


Abban a szomszéd, 80 éves Mariska nénivel is egyeztek.

2021. jan. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!