Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szórakozik velem vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozik velem vagy egy félénk kisfiú vagy nem is érdekli a személyem csak hirtelen impulzusok vannak?

Figyelt kérdés

Rámír hajnalban spontán majd a beszélgetés közben "eltünik"nem is nézi meg amit írok napok óta, pedig a beszélgetés kellős közepén voltunk, azzal indokolta az az előtti eltünését hogy a jövőjét tervezi, közben látom bulizni megy pl hétvégén is, arra készül. Megkérdezte a beszélgetés elején hogy randizunk e amit elbeszéltem nem adtam rá választ, kétszer tért ki rá kétszer beszéltem félre és nem adtam választ,nem is hiszem el hogy valaki ezek után szellemé válik ha egyszer ő kezdeményezi a beszélgetést és dobja fel a randit akkor mégis hogy a búbánatba van az hogy felszívódik??? Közben persze másról kezdtünk el beszélni így a tali téma teljesen eltünt.

Bzzeg ha kirakok valamit azt rögtön megnézi, szóval nem valami 'karmikus átok"miatt nem jut el hozzá az üzenetem, nagyon is tisztában van velem, csak direkt ezt játssza vagy már nem is tudom mire venni. NEM ez az első és amikor utána ír meg úgytesz mintha semmi nem történt volna és nagyon "aranyosan"próbál a bizalmamba férkőzni, minden problémám érdekli, tanácsokat ad

..a legutóbb is azt mondta nekem hogy ő azt hitte már találtam vagy ezerszer magamnak valakit, ja és egy ilyen hülye indokkal indokolja azt hogy nem keres hogy a jövőjét tervezi és hogy EGYÁLTALÁN nem is csajozik


...szórakozik?? Vagy ennyire félénk béna vagy tetszek nski de hátráltatja valami velem kapcsolatban pl hogy nagyon megosztó lettem


2020. jún. 24. 00:48
 1/5 A kérdező kommentje:
A megosztót a social médiában értem ,nem vagyok közszereplő meg semmi csak ismertebb
2020. jún. 24. 00:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira érdekelnéd, akkor nem tűnne el. Mondjuk azt nem értem, ha többször is felhozta a találkozást, akkor miért nem írtad meg neki normálisan, hogy a részedről igen vagy nem.
2020. jún. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé össze-vissza írsz, de 3x kérdezte a találkát, 3x tértél ki előle és játszottad a játékod. Megmondhattad volna hogy még korai lenne neked ez, semmi nem történik, maximum lekopik ha könnyebb falatot akar. Ezek után persze hogy nem fog komolyan venni. Nem akartál menni, nem tudom mi a meglepő abban hogy többszöri válaszadás kitérés után nem úgy állnak hozzád ahogy akarnád.


Maradsz a kavargatós kategóriában, aztán majd valami lesz. Biztos hogy nem rugózik rajtad mint te rajta, valószínűleg ha rád kerül a sor a többi közül vagy nincs más, akkor ír. Nem jelent az se semmit hogy unalomból megnézik miket raksz ki.

2020. jún. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha játszmázol akkor ez van.
2020. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt mondod megosztó social média szereplõ, gondolom 5000 lájkos tükör elõtt modell, insta modell akinek kihívó képei miatt az emberek egy része ribncozza, a másik élteti.. Szerinted hol a hiba? Hm?
2020. jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!