Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket nem idegesít, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, ha a "jelöltetek" állandóan fent van Facebookon?

Figyelt kérdés

Csak max akkor nem, ha munkában van 7-15ig,de néha még akkor is zöldít.

Aztan utána egész délután megállás nélkül.

Persze, egyértelmű, hogy van még élete nélkülem is, csak olyan rossz érzés kerít hatalmába, hogy ki tudja, kivel írogat, kivel beszél...


Kb 2 hónapja ismerjük egymást, egy helyen dolgozunk, és napközben sokat beszélünk személyesen, és általában délután-este is mindig ír, voltunk hétvégén egy pár randin, bókol folyamatosan, és kijelentette, hogy csak nekem udvarol, de tudom, hogy sokmindenkivel jóban van, lányokkal is, aztán ezért tudom nehezen leküzdeni ezt az érzést :/


23L


2020. jún. 24. 16:58
1 2
 1/16 BigUncleZ ***** válasza:
98%
Én nem lógok rajta, de mégis mindig zölden mutat, tehát ez nem mérvadó.
2020. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Neki tényleg csak akkor zöld, ha a Face vagy Messenger használatban van neki.
2020. jún. 24. 17:03
 3/16 Savlekotő ***** válasza:
90%

Ha van vifi mobil net ott is jelezhet miközben fent sincs csak a mobil netet

vifi jelet kap a telefon ezért falsul jelzi a messenger,és igen lehet élete saját is,család hobby barátok,erről szokj le mert a jelöltek ettől futnak..

70F

2020. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nincs Fosbúkom, így nem is tudok róla, meg felnőtt ember vagyok, így nem is érdekel.
2020. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy egész nap fent vagy? Fent lógsz egész nap és ezt nézed? Ha most te ezt így tudod, hogy egész nap fent van, akkor azt gondolom onnan tudod, hogy te is fent vagy. Akkor miért probléma hogy látszólag kb. annyit facebookozik, mint te?
2020. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
A barátomnak nincs facebookja, de ha lenne akkor sem tudnám, hogy mennyit van fennt mert én kb. hetente max egyszer nézem meg, ha eszembe jut.
2020. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy általános messenger hiba. Nekem is gyakran jelez elérhetőnek ismerősöket úgy, hogy fent sincsenek.
2020. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar, hogy állandóan fent van, ha közben te is állandóan fent vagy??? Nem nézhetsz rossz szemmel másoktól olyan viselkedést, amit te is csinálsz! Szokj le erről!
2020. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te is fent vagy.
2020. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, mert én elég ritkán nézek fel, megválaszolom az esetleges üzeneteket, néha csetelek volt kollégákkal, aztán ennyi.
2020. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!