Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha valaki regisztrált a képeimmel puncsra ?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm hívta fel rá a figyelmem, hogy fent vagyok Adri v. Andi néven a puncson, mint Budapesti ribi. Nyiregyi vagyok egyébként, egyik korábbi udvarlóm állhat emögött (vagy feltöltötte netre a fotóimat).

Már letörölte amúgy, legalábbis eltűnt a profil. Pénzt csal ki valakiktől így, vagy nem tudom, de rohаdtul bosszantó!!!



2020. jún. 27. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon nem tudod jelenteni?
2020. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nincs fent elvileg a profil.
2020. jún. 27. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
2 vissza lehet kerestetni rendőrséggel. Jelentsd fel, legyen nyoma, hogy léptél.
2020. jún. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen visszaélés van, persze az interneten mindennek nyoma marad, de a rendőrség ilyennel nem szokott foglalkozni, lehet feljelentést tenni, és az igaz, hogy jó ha ennek nyoma van, de sajnos az szinte kizárt, hogy meg is keressék a tettest.

Anyumnak egyszer az autóját rakta fel így valaki, hogy eladó, telefonszámmal, névvel, őt meg elég sokat hívogatták. Jelentette az oldalnak és levették a hirdetést. Persze ez más, tudom.

Figyeljétek újra megjelenik e a képeiddel profil, ha igen akkor azonnal screenshot, és ezt az adott oldalnak is jelezd, a feljelentéssel együtt jó esetben megmondják neked az email címet vagy bármi olyat ami a regisztrációhoz kellett, és az alapján már talán el lehet indulni.

Fel a fejjel, a szeretteid biztos tudják ki vagy, milyen vagy, és melletted állnak :)

2020. jún. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amíg nem történt pl pénz kicsalás a nevembe nem sokat tehetnek a rendőrök.
2020. jún. 29. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért jelentsd, mert máshol is visszaélhet a képeiddel. Meg másokéval is.
2020. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg jol jártál.

Én masszőr vagyok,akkor még volt párom,és a Badoora tettek fel. Napi 5uzenet minimum,meg én voltam a szemét,a Badoo hetek után vette le,mikor rendőrséggel fenyegetoztem...

Pedig ismerősök is jelentették a profilt,nekik azt írták,hogy ezzel így nem tudnak mit kezdeni,nekem meg azt,hogy azért pár embernek jelentenie kéne mielőtt törlik,mondom 6an jelentették egy nap alatt...azt a választ kaptam hogy itt ne beszéljek bunkón,nem ezért készült az oldal,mondom ok de én semmi felé kapcsolatot nem akarok az oldallal...nem is értem hogyan csinálják ezt meg... A fotó dolog ellenőrzés meg nevetséges

2020. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ha minden nőről eleve el is könyveljük, hogy szerepelni fog a puncson, napiszaron, stb, lesz róla paparazzi és lejárató fotó, és akkor meg se lepődik senki. Már tényleg bárkit rátehetnek ezekre, persze mind fel kell jelenteni, de pl ha nekem mondaná valaki hogy xy rajta van a puncson, kb nulla százalékra tenném hogy önmagát rakta fel.
2020. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!