Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy leráztál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy leráztál egy pasit, de később mégis te futottál utána? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
Szóval lerázol valakit (akármilyen indokból), utána mégis rájössz, hogy őt akarod, megkerested újra? És a pasi hajlandó volt foglalkozni veled mindezek után is?
2010. aug. 2. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Aztán rájöttem, hogy ostoba voltam és cinikus, bocsánatot kértem, azóta együtt vagyunk.
2010. aug. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen..:S

hülye voltam,meg mondtam neki hogy hagyjon békén,mert nem akarok tőle semmit

kevesebb mint 1évre rá rájöttem hogy szeretem..de már hiába..nem kiváncsi rám

2010. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Uhh, nekem szerencsére még nem telt el sok idő azóta hogy "leráztam".. majdnem két hét. De ennyi idő alatt is rájöttem, hogy kell nekem, csak fogalmam sincs, hogy mondjam el neki.. meg egyáltalán mit csináljak :S
2010. aug. 2. 00:38
 4/10 anonim ***** válasza:
mond el ugyanezt amit leirtál :D
2010. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép példája ez, hogy nekünk pasiknak miért nem szabad leállni akár egy egyértelmü "nem!" visszautasitástól is. Egyszerűen vedd elő a kedves hangodat és mosolyodat, nézz a szemébe aranyosan, és monnd meg neki hogy tévedtem, és legszivesebben elsüllyednék. Sirjál is ha kell :) hidd el, mi pasik sokkal megbocsájtóbbak vagyunk!
2010. aug. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak kérdés, hogy nem haragudott-e meg :) Bár igazából nem mondtam neki szó szerint semmit hogy hagyjon békén vagy ilyesmi egyszerűen csak elfordultam tőle és másokkal beszélgettem.. de nem hiszem hogy ez bármit is javítana a helyzetemen :/ :D
2010. aug. 2. 01:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, olyan kedves vagy :):)
2010. aug. 2. 01:10
 8/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele msn-en, kiderült egyáltalán nem haragudott, sőőt nem is került szóba az eset, és jövő héten randizunk :)

Persze nem kiabálok el semmit. De úgy tűnik mégsem mindig veszett ügy az ilyen! :)

2010. aug. 13. 19:15
 9/10 anonim válasza:
Velem is megtörtént elutasítottam persze nem durván ... az indokomat tudta jól (másik kapcsolat volt kilátásban) aztán az tönkrement ő akkor összejött egy másik csajjal míg nekem tartott a másik kapcsolatom ... s most jöttem rá amikor a barátnője "eltiltott" szinte minket egymástól féltékenysége miatt h majd bele halok h nem beszőhetek vele mert amúgy mi ezután a dolog után nagyon jóban voltunk s most itt vagyok hogy szenvedek ők meg boldogok s ráadásul azt is mondta h ő már nem tud rám máshogy csak haverként tekinteni.....szóval savanyú a szőlő s azt ajánlom mindenkinek h addig lépjen míg nincs barátnője mert utána már késő ... s sok sikert
2010. aug. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*beszélhetek
2010. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!