Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin köszönéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin köszönéskor puszizkodás?

Figyelt kérdés

Szerintetek kell? Vagy csak elég egy szia?


Nem vagyok ez a puszizkodós típus, szüleimnek, rokonaimnak sem szoktam adni.. kicsit a szégyenlősségem miatt lehet.

És tuti ott is zavarba jönnék a másik fél megláttán.


Mit gondoltok? Ezek után is fontos vagy tök mindegy úgyse ezen múlik a többi?


20/F



2020. júl. 3. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
En nem pusziszkodok kb senkivel. Egy felidegennel plane nem.
2020. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kéznyújtás max. nincs pusziszkodás. Egy odavetett szia az rossz belépő egy ismeretlen ember előtt.
2020. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Én elvárom, hogy a pasi adjon 2 puszit köszönéskor, ne úgy kezeljen, mint a bolti eladót, akinek elég annyit mondani, hogy szia.
2020. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Kézfogás? Nem igazán "illik" nőknek kezet nyújtani férfiként. Ez akkor működne, ha ő nyújtaná a kezét.
2020. júl. 3. 16:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi egyből puszilkodtunk, miután megegyeztünk hogy a koronavírus csak egy összeesküvés eredménye. Máris egy kis nevetéssel indult a randi. :)
2020. júl. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

4# Úgy tudom szoktak kezet nyújtani a lányoknak, csak kicsit vízszintesebben, finomabban. Kb így mint a képen:


[link]

2020. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát szerintem meg gáz ha egy randin köszönéskor nincs puszi.

Mondom ezt úgy hogy én sem vagyok az a puszilkodós .

Mégis hogy tervezel közelkerülni a lányhoz ha így gondolkozol?

2020. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a jarvany alatt semmikepp.
2020. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elbucsuzasnal puszi az egyertelmu. Annak hianya olyan, mintha azt mondanad, akkor lassalak, mikor a hatam kozepet.

Ebben semmi szexualis, ugyanakkor lehet huvos is meg szivbol jovo is.

Oke, jarvany, de most inkabb egy randin puszi, mint hogy leszarva az ovatossagot, vadidegenekre lelegezz.

2020. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs a kezfogassal. Szinte mindenkit igy udvozlunk egymassal, akivel eloszor talalkozom, legyen az valakinek a haverja akit eloszor latok, allasinterju ferfival, vagy barki, altalaban a ferfiak nyujtjak a kezuket, olyan kezfogast pedig amit valaki linkelt, eletemben nem lattam :D
2020. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!