Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés során mik azok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés során mik azok, amik alapján kiábrándultok a másikból? Apróbb dolgok is jöhetnek!

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 21:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
1%
Először akkor szoktam csalódni, amikor a nő megfordul. Aztán amikor megszólal.
2020. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%
Ha rasssita/homofób/antiszemita, ha Fideszes, ha büdös, ha retkesek a körmei, ha megpróbál a pénzével vagy a pozíciójával felvágni.
2020. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Büdös a szája. :((((
2020. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 The Dead and Dreaming ***** válasza:
87%
Sajnos elég sok ilyen dolog van, de számomra talán az a legkiábrándítóbb, ha nagyon negatív megjegyzéseket tesz olyan dologra ami engem is érint vagy olyanokat mond ami nem fér bele az értékrendembe. Illetve az is, ha rájövök például arra, hogy buta. (Sajnos volt már ilyen, hogy azért ábrándultam ki egy lányból, mert jobban megismerve rájöttem erre.) Nekem nagyon fontos az intelligencia és nincs vonzóbb egy okos nőnél. (Számomra.)
2020. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Ha parasztosan viselkedik, ha koszos a ruhája, szakadt a cipője, túlzott izzadság szag, száj szag, karomkodas, dicsekves valamivel.
2020. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez egyéni, sok embernél más-más dolog. Mindenki magához illōt keres lényegében. Az apró dolog, ami zavar, az másnak akár vonzó is lehet.
2020. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem tud nokedlit szaggatni!


Lehet ez furcsán hangzik, de az nálam alap 🙂

2020. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
74%
Bekepzeltseg, talan mind kozul a legkiabranditobb, akkor mar az is jobb ha buta, csunya vagy teljesen mas a vilagkepe.
2020. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%

Az agresszió, egoizmus, politizálás, mások szidása, vagánykodás ...és még sok más hasonló negatív dolog.

F38

2020. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
55%

Érzelmi és lelki sivárság, önzés, dicsekedő vagy agresszív magatartás, tiszteletlenség, alkoholizálás, eltérő világnézet, ápolatlanság. Van még :) csak ezek a leginkább kizáró tényezők.

N

2020. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!